Kasia Tusk pokazała, jak zrobić piękne i naturalne fale na włosach. Używa do tego jednej rzeczy

Kasia Tusk zdradziła na Instagramie, że do uzyskania delikatnych i naturalnych fal na włosach używa prostownicy. Podpowiadamy, jak uzyskać odpowiedni skręt krok po kroku.

Kasia Tusk jest obecnie jedną z najbardziej popularnych polskich blogerek. Autorkę strony "Makelifeeasier" obserwuje na Instagramie  ponad 353 tysięcy osób z całej Polski. Kasia Tusk stanowi dla nich inspirację, nie tylko ze względu na swój styl życia czy stylizacje, ale również ze względu na swoje fryzury. Popularna blogerka po raz kolejny podzieliła się ze swoimi fanami sprawdzonym trikiem. Tym razem na to, jak zrobić delikatne i naturalne fale na włosach.

Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach... 

Zobacz wideo

Kasia Tusk zdradziła, jak robi naturalne fale na włosach

Kasia Tusk opublikowała na swoim Instagramie nagranie (konkretnie na Instastory), na którym pokazała, w jak prosty i szybki sposób robi fale na swoich włosach.

Mój sposób na naturalne fale we włosach znajdziecie teraz w stories

- czytamy na Instagramie Kasi Tusk.

 

Sposób Kasi Tusk na delikatne fale na włosach

Kasia Tusk swoje piękne fale na włosach robi przy pomocy tylko jednego narzędzia. Jest nim prostownica. Tak, tak, dobrze czytacie. Z powodzeniem można jej użyć nie tylko do prostowania włosów, ale również do ich kręcenia.

Kasia Tusk przyznaje, że to właśnie dzięki prostownicy otrzymuje bardzo delikatny i naturalny efekt fal we włosach.

Najczęściej kręcę włosy prostownicą, bo loki nie są wtedy w kształcie idealnej spiralki

- zdradza swój trik Kasia Tusk.

Córka Donalda Tuska podkreśla przy tym, aby koniecznie wybierać taką prostownicę, która ma możliwość doboru temperatury. Dzięki temu, po pierwsze nasze włosy będą zdrowsze i w lepszej kondycji. Po drugie, w ten sposób będziemy mogły uzyskać mniej intensywny skręt, czyli bardziej delikatne i naturalne fale.

Jak zrobić fale prostownicą? Podpowiadamy krok po kroku

Prostownica idealnie nadaje się nie tylko do prostowania włosów, ale również do ich kręcenia. Jak zrobić piękne skręty przy pomocy tego urządzenia? Złap pasmo włosów do ręki, wsadź je między płytki prostownicy, następnie przyciśnij je i zawijaj w zewnętrzną stronę. Powoli przesuwaj prostownicę w dół, cały czas zawijając. Przy końcówkach włosów przytrzymaj je na dłużej. Gotowe!

Więcej o: