Fryzura bob. Do jakiej twarzy pasuje to ponadczasowe cięcie?

Bob jest niewątpliwie jedną z bardziej twarzowych i ponadczasowych fryzur. To cięcie w ubiełym roku było jednym z najpopularniejszych wśród gwazd decydujących się na zmianę fryzury. Komu i do jakiej twarzy pasuje bob? Odpowiadamy!

Bob - ponadczasowy klasyk uwielbiany przez kobiety

Bob już kilka lat temu został uznany za ponadczasową i niezwykle elegancką fryzurę. W takim cięciu mogliśmy zobaczyć już m.in. Kate Holmes, Victorię Beckham, Keirę Knightley, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Ewę Chodakowską. W minionych sezonach była to jedna z najmodniejszych fryzur. W kolejnych miesiącach nie będzie inaczej. Bob nadal pozostanie jednym z większych trendów wśród cięć.  

Zobacz wideo

Bob dodaje kobiecie elegancji niezależnie od wieku. Co więcej, jest to bardzo wygodna fryzura do noszenia na co dzień. Aby włosy wyglądały dobrze wystarczy jedynie odrobina pracy przy nich każdego ranka, czego nie można powiedzieć o długich włosach.

Do jakiej twarzy pasuje fryzura bob?

akie panie mogą zdecydować się na taką fryzurę? Do jakiego kształtu twarzy bob pasuje najlepiej?

Bob to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur, na którą mogą zdecydować się na nią panie o każdym kształcie twarzy. Na takie cięcie powinny jedynie uważać kobiety o bardzo szczupłych buziach, gdyż wówczas taka fryzura może nie zdać egzaminu.

Jeśli chodzi o kształt twarzy, to ma on znaczenie, gdy planujemy długość naszego boba. Jaką długość dobrać w zależności od kształtu twarzy?

  • Twarz okrągła: bob sięgający kilka centymetrów za brodę.
  • Twarz pociągła: długość do brody.
  • Twarz kwadratowa: sięgający za brodę. Dobrze, gdy włosy są lekko wycieniowane z przodu. Taki zabieg nieco wysmukli twarz.
Więcej o: