Katarzyna Zielińska nowa fryzura. Postawiła na bardzo odważny kolor włosów! Jest nie do poznania. Fani podzieleni

Katarzyna Zielińska zaskoczyła wszystkich, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym ma dłuższe włosy. Uwagę zwraca przede wszystkim ich kolor. Są różowe! Opinie fanów były mocno podzielone.

Katarzyna Zielińska raczej nie należy do gwiazd, które eksperymentują z fryzurą. Polska aktorka od dłuższego czasu pozostaje wierna bardzo krótkim włosom, których odcień jedynie delikatnie zmienia: z jasnego rudego na bardziej ciemny. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest kompletnie nie do poznania.

Katarzyna Zielińska opowiedziała, co myśli o Julii Wieniawie. Czy traktuje ją jako konkurencję? Tego dowiecie się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska nowa fryzura

Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest praktycznie nie do poznania. Aktorka ma dużo dłuższe niż zazwyczaj włosy, do tego falowane. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim ich kolor. Katarzyna Zielińska postawiła bowiem na bardzo odważny odcień, czyli róż. Jak wam się podoba w takim mocno zaskakującym wydaniu? Naszym zdaniem nowy kolor włosów bardzo dobrze komponuje się z zielonym kolorem oczu aktorki. 

 
Mówi się, że gdy kobieta zmienia kolor włosów, coś się zmienia w jej życiu

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Jak myślicie, co Katarzyna Zielińska miała na myśli? Jakie zmiany ją czekają?

Katarzyna Zielińska - metamorfoza

Katarzyna Zielińska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Nie wiadomo, czy to trwała zmiana koloru, czy jednak... peruka. Tak czy siak, aktorka w takim wydaniu wygląda bardzo ciekawie i oryginalnie.

Katarzyna Zielińska - nowa fryzura. Fani....

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Katarzyny Zielińskiej. Pod zdjęciem, w którym zaprezentowała się w nowym kolorze włosów, od razu posypały się komentarze internautów. Warto jednak zwrócić uwagę, że ich opinie co do nowego, różowego koloru włosów aktorki były podzielone.

Wow, ale szaleństwo
Może różowe sobie odpuść
O nieeee
Przepiękna

- czytamy w komentarzach fanów aktorki.

Więcej o: