Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze. Delikatna zmiana, a jaki efekt! Taka grzywka to hit na sezon 2020

Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. To bardzo delikatna zmiana - aktorka postawiła bowiem na modną grzywkę na bok. To był strzał w 10! Wygląda teraz bardziej stylowo i z pazurem.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek od wielu lat wierna jest swoim blond włosom o długości za ramię. Tym razem jednak zapragnęła delikatnej metamorfozy. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. 

widełko

Barbara Kurdej-Szatan nowa fryzura

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją razem z mężem, Rafałem Szatanem. Uwagę zwracają dwie rzeczy. Modna kreacja aktorki w zwierzęce printy. Takie odważne i rzucające się w oczy wzory to hit na sezon zima 2020!

Jednak większą uwagę zwraca przede wszystkim nowa fryzura Barbary Kurdej-Szatan. Polska aktorka delikatnie podcięła swoje włosy, które teraz sięgają jej do ramion. My patrzymy przede wszystkim na grzywkę aktorki. Barbara Kurdej-Szatan postawiła na delikatną zmianę i zrobiła sobie modną grzywkę na bok. Jak widać na zdjęciu, metamorfoza jest bardzo delikatna i subtelna, ale za to jaki efekt! Naszym zdaniem Barbara Kurdej-Szatan wygląda teraz bardziej drapieżnie i z pazurem. A wam, jak się podoba aktorka w grzywce?

 

Barbara Kurdej-Szatan w grzywce

Nie trzeba było zbyt długo czekać na reakcję fanów Barbary Kurdej-Szatan. Pod jej zdjęciem na Instagramie, na którym zaprezentowała się w grzywce, od razu posypały się liczne komplementy.

Ale piękna
Wyjątkowe zdjęcie. Naprawdę wyglądasz Basiu przepięknie. Inaczej
Jak zawsze uroczo
Super

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów. 

Modna grzywka na bok

Warto zwrócić uwagę, że Barbara Kurdej-Szatan postawiła na grzywkę na bok, nie prostą, na całe czoło. To był strzał w 10! Taka grzywka na bok to hit wśród najbardziej gorących trendów na sezon zima 2020.

Fryzury z grzywką na bok są zdecydowanie mniej wyraziste i bardziej bezpieczne niż te z prostą. Co więcej, są też dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Jeśli taka grzywka jest delikatnie wycieniowana na końcach, to praktycznie nie potrzebuje dodatkowej stylizacji i sama miękko układa się na czole. 

Fryzury z grzywką na bok są bardzo uniwersalne i pasują praktycznie do każdego typu twarzy. Zalecane są jednak przede wszystkim posiadaczkom twarzy o takich kształtach jak: koło, kwadrat oraz odwrócony trójkąt. Grzywka wyrówna ich proporcje i optycznie zwęzi szerokie czoło.

Więcej o: