Blond sombre to hit wśród modnych kolorów włosów na 2020 rok. Wyjaśniamy, na czym polega taka koloryzacja i komu pasuje

Blond sombre to jedna z najbardziej modnych koloryzacji włosów na 2020 rok. Jak wygląda taki odcień? Jak go osiągnąć? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Blond sombre to hit i jeden z najbardziej gorących trendów wśród modnych koloryzacji i fryzur na 2020 rok. Z naszego tekstu dowiesz się, na czym polega taka koloryzacja włosów. Sprawdzisz również, komu pasuje.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Blond sombre - modna koloryzacja na 2020 rok

Blond sombre - wystarczy wpisać taki hasztag na Instagramie bądź też na Pintereście, aby przekonać się, jak bardzo jest to popularna i modna obecnie koloryzacja włosów. Taki kolor cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów. Ostatnio znowu powrócił do łask. Nie dziwimy się! Blond sombre to bowiem bardzo uniwersalny kolor włosów, co więcej pasuje praktycznie każdej kobiecie. A do tego wszystkiego dodaje objętości cienkim włosom. Idealne rozwiązanie!

Blond sombre to kolor włosów, który ma same zalety. Jest naprawdę piękny, bardzo kobiecy, a do tego wszystkiego ożywia twarz i dodaje uroku. W dodatku wygląda bardzo naturalnie.

Blond sombre - jak wygląda?

Blond sombre to jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci metod koloryzacji włosów. Kobiety wręcz oszalały na punkcie tego odcienia. Nic dziwnego! Sombre blond to bardzo naturalny, subtelny i twarzowy kolor. Jak wygląda taki odcień włosów? W dużym skrócie jest to delikatniejsza wersja ombre. Taka koloryzacja zapewnia włosom bardzo naturalny i subtelny efekt rozjaśnionych włosów. Nie jest aż tak inwazyjna jak ombre i idealnie wpisuje się w trend natural look.

Włosy koloru sombre blond wyglądają tak, jakby były delikatnie rozjaśnione pod wpływem słońca - mają subtelne, jaśniejsze, cienkie refleksy już od nasady włosów. Zaś w przypadku ombre jaśniejsze są tylko końcówki. Sombre różni się od ombre również tym, że przejścia między poszczególnymi kolorami włosów są dużo bardziej delikatnie i subtelne w przypadku tej pierwszej metody koloryzacji.

Sombre blond – komu pasuje?

Blond sombre to bardzo uniwersalny kolor, który pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy długość włosów. Jest też idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które boją się radykalnych zmian, a potrzebują delikatnej i subtelnej metamorfozy. Blond sombre to również wygodna koloryzacja włosów, ponieważ nie wymaga częstych wizyt u fryzjera - odrosty nie są aż tak widoczne, jak w przypadku tradycyjnych metod koloryzacji.

Sombre blond - jak osiągnąć taki modny kolor włosów?

Sombre blond to piękny i bardzo naturalny kolor, jednak niełatwo samemu go osiągnąć. Dlatego farbowanie włosów pozostaw profesjonaliście, czyli fryzjerowi. Nie próbuj osiągnąć efektu sombre blond w domu.

Więcej o: