Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze sezonu. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w zupełnie nowym wydaniu. Aktorka postawiła na modną, rockową fryzurę do włosów krótkich z grzywką na bok. Całość uzupełniła odważną, seksowną sukienką. Wyglądała obłędnie!

Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej znanych polski aktorek od wielu lat wierna jest swoim krótkim włosom koloru blond. Gwiazda znana jest również z bardzo dobrego stylu, który jest dość klasyczny, minimalistyczny, ale jednocześnie też kobiecy. Tym razem jednak zaszalała i zaprezentowała się swoim fanom w zupełnie nowym, odważnym wydaniu. I to zarówno jeśli chodzi o fryzurę, jak również o stylizację. My jesteśmy zachwycone!

Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow":

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska - modna fryzura (włosy krótkie z grzywką)

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w odważnym, rockowym wydaniu. Aktorka postawiła na bardzo modną fryzurę na 2020 rok - krótkie włosy w zadziornym wydaniu. Takie krótkie fryzury są obecnie supermodne.

Małgorzata Kożuchowska urozmaiciła swoją, dodając do niej pazura. Jak to osiągnęła? Aktorka mocno natapirowała długą grzywkę, którą dodatkowo zaczesała na bok. Dzięki temu jej fryzura do włosów krótkich zyskała inny charakter - oryginalny i odważny. Co więcej, warto wiedzieć, że fryzury z grzywką na bok są obecnie supermodne. 

 

Małgorzata Kożuchowska w odważnym wydaniu

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła nie tylko swoją modną fryzurą z grzywką na bok, ale również stylizacją. Gwiazda, która zazwyczaj nosi klasyczne ubrania, tym razem postawiła na seksowną i odważną sukienkę. Kreacja idealnie eksponowała szczupłe i zgrabne nogi aktorki. Miała również dość mocno wycięty dekolt. Całość Małgorzata Kożuchowska uzupełniła czarnymi szpilkami. Trzeba przyznać, że aktorka w takim odważnym i bardzo kobiecym wydaniu wygląda obłędnie. My jesteśmy na tak!

Więcej o: