Natalia Szroeder i jej nowa fryzura. Metamorfoza gwiazdy zachwyciła fanów

Natalia Szroeder zdecydowała się na całkiem sporą zmianę wizerunku. Nowa fryzura piosenkarki w niczym nie przypomina poprzednich włosów. Fani są zachwyceni zmianą, na jaką zdecydowała się Natalia. - Wyglądasz przepięknie! - komentują internauci.

Natalia Szroeder, piosenkarka pochodząca z Kaszub, uważana jest za jedną z bardziej utalentowanych muzycznie kobiet młodego pokolenia. Nie ma wątpliwości, że ta skromna dziewczyna broni się nie tylko swoim niesamowitym głosem, lecz także urodą. Natalia zdecydowała się zmienić co nieco w swoim wyglądzie i postawiła na włosy. Efektem metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie.

Zobacz wideo

Natalia Szroeder - nowa fryzura

Natalia Szroeder zdecydowała się na jaśniejsze o kilka tonów pasma z rudawą poświatą i niezwykle modną w tym sezonie grzywkę. To ciekawa odmiana w porównaniu do naturalnych, ciemnobrązowych pasm. Piosenkarka prezentuje się wyjątkowo korzystnie, co tylko potwierdzają komentarze fanów pod postem gwiazdy.

Na zdjęciu, piosenkarka pozuje w kwiecistym zestawie, który na myśl przywołuję wiosnę. - Wiosna w blokach startowych - napisała Natalia Szroeder pod postem.

 

Metamorfoza Natalii Szroeder zrobiła ogromne wrażenie na fanach piosenkarki, którzy wyrazili swój zachwyt w komentarzach pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem:

Jaka grzywa świetna.
Mega grzywka.
Jaka słodka grzyweczka!
Wyglądasz przepięknie! 

- czytamy na profilu piosenkarki.

Więcej o: