To jedna z najmodniejszych koloryzacji tego roku. Warm amber to piękny, rudawy odcień włosów

Planujesz zmianę koloru włosów, ale zastanawiasz się co wpisuje się w aktualne trendy koloryzacyjne? Może zdecydujesz się na warm amber? To jeden z najbardziej pożądanych odcieni aktualnego sezonu.

Czujesz, że przyszedł czas na zmiany? Zamierzasz je zacząć od koloryzacji swoich włosów? Sprawdź, jak wygląda najnowszy koloryzacyjny trend. Może to właśnie warm amber skradnie twoje serce i zdecydujesz się na ten odcień.

 Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę:

Zobacz wideo

Warm amber to najnowszy trend w koloryzacji włosów

Coraz więcej kobiet na całym świecie decyduje się na koloryzację warm amber i chwali się efektem w internecie. Nic dziwnego, że odcień podbija serca, bo wygląda naprawdę zjawiskowo. Wszystko dzięki ciekawej tonacji, która sprawia, że można go określić jako ciepły brąz, wpadający w rudy. Spotkasz się też z jaśniejszą wersją, której bliżej do ciepłego, rudego blondu. Dzięki rdzawemu odcieniowi, kolor nabiera drapieżności i pięknie mieni się w słońcu, co sprawia, że efekt koloryzacji staje się wielowymiarowy. 

Koloryzacja warm amber - dla kogo?

Zastanawiasz się czy bursztynowa koloryzacja pasuje do twojego typu urody? Najlepiej sprawdzi się w przypadku dziewcząt o ciepłym typie urody, czyli brzoskwiniowej cerze i brązowych oczach. Jeśli jesteś posiadaczką oczu zielonych czy niebieskich, wybierz ton nieco ciemniejszy, bardziej wpadający w brąz. Jeśli twoje włosy są naturalnie jasne, warm amber w jasno-rudej postaci powinien ci bardzo pasować i nie sprawiać problemu w osiągnięciu pożądanego efektu. Zdecydowanie zrezygnuj z tej koloryzacji jeżeli jesteś posiadaczką śniadej, oliwkowej czy ciemnej karnacji. Odcienie bursztynu czy rudości nie będą wtedy wyglądały korzystnie. Również osoby, które walczą z licznymi niedoskonałościami czy zaczerwienieniami cery powinny zrezygnować z warm amber. 

 
 
Więcej o: