Blunt bob to hit na 2020 rok! Gwiazdy oszalały na jej punkcie. Jak wygląda najmodniejsza fryzura sezonu?

Blunt bob to modna fryzura na 2020 rok, która jest bardzo kobieca, łatwa w ułożeniu i przede wszystkim uniwersalna. Pasuje praktycznie każdej kobiecie. Co więcej, idealnie nadaje się do włosów cienkich i rzadkich, ponieważ dodaje im objętości.

Blunt bob - dobrze zapamiętaj tę nazwę. Dlaczego? Dlatego, że to niekwestionowany hit na 2020 rok wśród modnych fryzur i jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci. Jak wygląda taka trendy stylizacja włosów? Jak ją zrobić? Komu pasuje? Tego wszystkiego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się nową fryzurą. Wow! Postawiła na supermodny bob:

Zobacz wideo

Blunt bob - modna fryzura na 2020 rok (trendy)

Blunt bob to odmiana fryzury bob, która jest jedną z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych stylizacji włosów, które nigdy nie wychodzą z mody. Co więcej, jest bardzo praktyczna, ponieważ pasuje praktycznie każdej kobiecie. W 2020 roku królować będzie odmiana tej ponadczasowej klasyki, czyli blunt bob. Jak wygląda? Czytaj dalej.

Blunt bob - jak wygląda?

Blunt bob charakteryzuje się tym, że cięcie jest bardzo naturalne i swobodne. Dzięki temu włosy sprawiają wrażenie, jakby same się układały. Taka fryzura blunt bob jest niezwykle praktyczna i wygodna, ponieważ nie wymaga specjalnej stylizacji. Jeśli włosy są dobrze obcięte, praktycznie same, naturalnie się układają. Blunt bob to fryzura, która wygląda jakbyś dopiero co wstała z łóżka - jest bardzo naturalna i ma lekko niedbały efekt. 

 

Blunt bob to fryzura do włosów krótkich, ale niech to was nie zmyli. Jest bardzo kobieca i urocza. Wygląda jak kontrolowany nieład na głowie, dodaje charakteru i pazura. No i jest supermodna w 2020 roku!

Kosmetyki do pielęgnacji włosów znajdziesz na Avanti24.pl!

Blunt bob - komu pasuje?

Blunt bob to nie tylko bardzo wygodna i praktyczna fryzura, ale również uniwersalna. Pasuje większości kobietom, niezależnie od długości włosów, wieku, czy kształtu twarzy. Blunt bob to idealne rozwiązanie dla posiadaczek cienkich i rzadkich pukli. Dlaczego? Dlatego że taki kontrolowany nieład na głowie podnosi włosy u nasady i dodaje im objętości.

Zobacz też: akcesoria do makijażu w świetnych cenach na Avanti24.pl!

Więcej o: