Katarzyna Skrzynecka obcięła włosy. Nowa fryzura gwiazdy odejmuje lat

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na zmianę wizerunku. Aktorka ścięła swoje długie włosy, a efektem metamorfozy pochwalił się na Instagramie fryzjer gwiazdy. Nowa fryzura zachwyciła internautów.
Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd polskiego show-biznesu na Instagramie. Aktorka regularnie dzieli się z fanami momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 100 tys. obserwatorów. Jednak o metamorfozie, fani Kasi dowiedzieli się nie od niej, a od fryzjera gwiazdy.

Katarzyna Skrzynecka - nowa fryzura

Na Instagramie pojawił się właśnie krótki filmik opublikowany przez Jarka Młotkowskiego - fryzjera gwiazd, w tym m.in. Kasi Skrzyneckiej, Joanny Przetakiewicz i Joanny Krupy - na którym zaprezentował on metamorfozę aktorki. Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na odważne cięcie i postawiła na super modnego long boba o długości sięgającej do obojczyków.  To fryzura, którą już w zeszłym sezonie pokochały gwiazdy. Na takie cięcie zdecydowała się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Ewa Chodakowska.

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej zachwyciła internautów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że była to doskonała decyzja. Taka długość włosów świetnie pasuje aktorce i odejmuje jej lat. W komentarzach pojawiło się mnóstwo serduszek oraz pozytywnych słów odnośnie zmiany fryzury. - Bardzo korzystnie w krótszych włosach! Pięknie! - czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: