Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów? Nowa fryzura aktorki zaskakuje

Agnieszka Kaczorowska już nie jest blondynką? Kilka dni temu, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie ciemniejszy kolor włosów. To trwała ziana, czy może chwilowa metamorfoza?
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córka aktorki oraz jej męża, Macieja Peli. Aktorka, znana m.in. z serialu TVP "Klan" jest aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami, których zgromadziła już ponad 326 tysięcy, momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Fani uważnie śledzą każdą zmianę, na którą decyduje się Agnieszka Kaczorowska. Nie umknęła im także nowa fryzura gwiazdy.

Agnieszka Kaczorowska - nowa fryzura. Aktorka zmieniła kolor włosów?

Jakiś czas temu, Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym pozuje wraz z mężem oraz małą córeczką. Nie da się nie zauważyć, że na opublikowanej fotografii Agnieszka ma wyraźnie ciemniejsze włosy. Na kolejnych publikowanych przez aktorkę zdjęciach również widać nowy odcień blondu. Mimo delikatnej zmiany, nowa fryzura aktorki prezentuje się naturalnie, co jest jednym z większych trendów w koloryzacji włosów na rok 2020. Agnieszka Kaczorowska doskonale wie, co jest modne i w czym jest jej do twarzy.

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zachwyca w supermodnej spódnicy z HM

Więcej o: