Jennifer Aniston zdradziła swój trik na piękne i błyszczące włosy. Używa produktu dla koni

Jennifer Aniston słynie wręcz ze swoich pięknych włosów, które zawsze wyglądają prawie że idealnie. Okazuje się, że jej sprawdzonym sposobem jest używanie szamponu dla końskich grzyw i ogonów.

Jennifer Aniston słynie nie tylko ze swoich ról aktorskich, w tym przede wszystkim tej z serialu "Przyjaciele", która przyniosła jej największą popularność. Aktorka znana jest również ze swoich pięknych, błyszczących włosów. Co więcej, wiele kobiet z całego świata inspiruje się jej fryzurami. Jak się okazuje, Jennifer Aniston ma swój jeden, sprawdzony i dość zaskakujący sposób na piękne włosy. To szampon, których używa się do końskich grzyw i ogonów.

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon:

Zobacz wideo

Jennifer Aniston używa szamponu dla koni

Jennifer Aniston już od dłuższego czasu do mycia swoich włosów używa szamponu do końskich grzyw i ogonów. Tak, to nie żart. Co więcej na punkcie tego produktu wręcz oszalały beauty influencerki. Ich zdaniem szampon do końskich grzyw i ogonów działa lepiej niż niejeden drogi, drogeryjny kosmetyk. Dzięki niemu kobiety mogą się pochwalić mocnymi, błyszczącymi i zdrowo wyglądającymi włosami.

Zadaniem takiego szamponu jest poprawa stanu matowych i splątanych końskich grzyw i ogonów. Jak się okazuje, produkty te wykazują podobne działanie na ludzkie włosy. Na etykietach niektórych produktów tego typu jest nawet napisane, że mogą być używane nie tylko do mycia końskich grzyw i ogonów, ale również do dbania o ludzkie włosy. Takie produkty mają bowiem wyższe stężenie różnych składników niż tradycyjne produkty dla ludzi.

Więcej o: