Karmelowy blond - modny kolor włosów na 2020 rok. Gwiazdy oszalały na jego punkcie! Odmładza i dodaje objętości

Karmelowy blond to jeden z najczęściej wyszukiwanych kolorów włosów. Nic dziwnego! Jest stylowy, kobiecy, a w dodatku odmładza i dodaje objętości cienkim i rzadkim włosom. Jak wygląda? Komu pasuje, a komu nie? Odpowiadamy.

Karmelowy blond - szukasz modnego koloru włosów na 2020 rok? Postaw zatem na ten odcień. To niekwestionowany hit na ten sezon. Karmelowy blond regularnie wraca do łask i tak jest właśnie teraz. Nic dziwnego! Taki modny obecnie kolor włosów jest bardzo stylowy i kobiecy. Jak wygląda? Komu pasuje, a komu nie? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Karmelowy blond - modne kolory włosów (trendy na 2020 rok)

Karmelowy blond to hit i jeden z najbardziej gorących trendów na sezon zima 2020. Jego słodka nazwa od razu kojarzy się z ciepłym i słodkim karmelem. I taki właśnie jest ten kolor. Ciepły!

Karmelowy blond - jak wygląda?

Karmelowy blond charakteryzuje się dużą ilością pasemek w złotych, miodowych i słomkowych odcieniach. Jak już wcześniej napisaliśmy, jest to ciepły odcień włosów. Warto wiedzieć, że taki kolor - karmelowy blond odmładza! W dodatku rozświetla twarz i dodaje jej blasku. Co więcej, karmelowy blond optycznie dodaje włosom objętości, dlatego jest idealny dla cienkich i rzadkich pasemek.

Karmelowy blond - komu pasuje?

Karmelowy blond to ciepły odcień, w związku z czym najlepiej będzie się komponował właśnie z ciepłym odcieniem karnacji. Dlatego też idealny będzie dla blondynek z brzoskwiniową cerą, dla ciepłych szatynek, które mają piwne oczy oraz dla posiadaczek karnacji koloru oliwkowego.

Karmelowy blond - komu nie pasuje?

Karmelowy blond to kolor włosów, który nie jest rekomendowany posiadaczkom zimnych karnacji. Taki odcień pukli tworzyłby bowiem za duży kontrast z cerą.

Karmelowy blond - jak osiągnąć?

Jeżeli marzy ci się karmelowy blond na włosach, najlepiej udaj się do sprawdzonego fryzjera. Nie próbuj samodzielnie w domu uzyskać efektu takich złotych i miodowych pasemek na włosach, ponieważ mogą ci np. wyjść rude.

Więcej o: