Katarzyna Bosacka obcięła włosy. Nowa fryzura jest nie tylko modna, ale również odmładza

Katarzyna Bosacka zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym ma krótsze włosy. Prezenterka telewizyjna postawiła na modną fryzurę bob, która odjęła jej lat. Fani są zachwyceni.

Katarzyna Bosacka zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Prezenterka telewizyjna, znana z programów: "Wiem, co jem", "Co nas truje", "Wiem, co kupuje" oraz "Gwiazdy od kuchni", od wielu lat wierna jest krótkim włosom koloru blond. Tym razem jednak Katarzyna Bosacka zapragnęła zmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Co prawda zmiana była bardzo delikatna, ale za to jaki efekt! Nowa, modna fryzura bob zdecydowanie odjęła lat prezenterce.

Bosacka skrytykowała Lewandowskiego za udział w reklamie. Teraz to komentuje. Mówi też o Annie

Zobacz wideo

Katarzyna Bosacka nowa fryzura bob

Katarzyna Bosacka opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zaskoczyła swoich fanów. Popularna prezenterka telewizyjna zdecydowała się obciąć swoje włosy, które teraz sięgają jej do ucha. Tym samym Katarzyna Bosacka postawiła na modną fryzurę na 2020 rok, którą jest bob. Kolor blond pozostał bez zmian. 

 
Taki nowy fryz. Ostatnio zarosłam jak drwal skandynawski. I jak? Lepiej? Zdjęcie - jak to u mnie - no filter, no make up!

- napisała Katarzyna Bosacka obok zdjęcia.

Katarzyna Bosacka obcięła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów prezenterki. Pod jej zdjęciem od razu posypały się komentarze zachwyconych fanów prezenterki.

Super fryzurka pani Kasiu
Bardzo ładnie
Świetnie
Do twarzy pani
Super, bardzo twarzowo

- to tylko niektóre komentarze zachwyconych internautów. 

Katarzyna Bosacka - nowa, modna fryzura bob

Katarzyna Bosacka przeszła bardzo subtelną zmianę. Prezenterka delikatnie skróciła swoje włosy i postawiła na modną fryzurę bob. To był strzał w 10! Taka właśnie fryzura jest nie tylko modna w 2020 roku, ale również odejmuje lat. Jest też bardzo praktyczna i uniwersalna, ponieważ pasuje praktycznie każdej kobiecie bez względu na wiek czy kształt twarzy.

Więcej o: