Curly bob - modna fryzura na 2020 rok. Jest idealna do cienkich włosów, ponieważ dodaje im objętości

Curly bob to idealna fryzura do włosów krótkich. Dlaczego? Jest supermodna, odmładza, a w dodatku optycznie dodaje objętości. Jak wygląda taka fryzura i jak ją zrobić? Odpowiadamy.

Curly bob - jeżeli ta nazwa nic ci nie mówi, musisz to szybko nadrobić. Jest to bowiem jedna z najbardziej modnych fryzur na 2020 rok zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami na 2020 rok. Wystarczy wpisać hasztag #curlybob na Instagramie bądź też na Pintereście, aby przekonać się, jak dużą popularnością cieszy się fryzura curly bob. Jest też jedną z najczęściej wyszukiwanych stylizacji włosów w internecie. Jak wygląda ta modna fryzura curly bob? Komu pasuje? Jak ją zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Masz złe doświadczenia z fryzjerami? Nie tylko ty. Również gwiazdy mają z nimi problemy. Przykładem może być Dorota Szelągowska, która wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Curly bob - modna fryzura na 2020 rok (trendy)

Curly bob to odmiana jednej z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych fryzur, czyli popularnego boba. Taka stylizacja do włosów krótkich jest bardzo kobieca, stylowa i praktyczna, ponieważ pasuje większości kobietom bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Fryzura bob to doskonałe rozwiązanie dla dojrzałych kobiet, ponieważ tak krótko obcięte włosy odmładzają

Curly bob jest to odmiana boba, czyli włosów, które sięgają mniej więcej brody. Charakteryzuje się burzą loków. Taka fryzura idealnie nadaje się do cienkich i rzadkich włosów, ponieważ dodaje im optycznie objętości.

Curly bob - komu pasuje?

Curly bob jest dość praktyczną i uniwersalną fryzurą, która pasuje większości kobiet bez względu na wiek czy kształt twarzy. Najlepiej sprawdzi się u posiadaczek cienkich i rzadkich włosów. Taka burza loków optycznie doda im objętości.

Curly bob - jak zrobić?

Fryzura curly bob charakteryzuje się burzą loków. Jak ją osiągnąć? Jeśli masz naturalne włosy z tendencją do kręcenia, wystarczy, że do ich suszenia użyjesz suszarki z dyfuzorem. Jeśli zaś natura obdarzyła cię prostymi włosami, możesz użyć wałków bądź też lokówki. Piękne loki uzyskasz również przy pomocy prostownicy. Możesz też postawić na trwałe rozwiązanie. Wystarczy, że udasz się do fryzjera i poprosisz o trwałą ondulację.

Więcej o: