Katarzyna Glinka obcięła włosy. Nowa fryzura aktorki to hit na 2020 rok. W dodatku odmładza

Katarzyna Glinka zapragnęła delikatnej zmiany, więc udała się do fryzjera. Aktorka lekko skróciła swoje włosy i postawiła na bardzo modną fryzurę bob. Nowa stylizacja włosów odjęła jej lat!

Katarzyna Glinka zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka od długiego czasu wierna jest włosom o długości niedużo poniżej ramion. Również z odcieniem nie eksperymentuje. Od wielu lat wierna jest jednemu kolorowi włosów, czyli ciemnemu brązowi. Tym razem jednak Katarzyna Glinka zapragnęła delikatnej zmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. My jesteśmy zachwycone! Aktorka skróciła swoje włosy i postawiła na modną fryzurę bob.

Katarzyna Glinka opowiedziała nam o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Zobacz wideo

Katarzyna Glinka - nowa fryzura

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała efekt swojej małej metamorfozy. Co prawda, aktorka zdecydowała się na naprawdę delikatną zmianę, ale za to jaki jest efekt!

Katarzyna Glinka postanowiła bowiem delikatnie skrócić swoje ciemnobrązowe włosy. Teraz sięgają jej delikatnie poniżej linii brody. Tym samym aktorka postawiła na supermodną fryzurę bob. Taka stylizacja włosów nie dość, że jest trendy, to również odmładza!

Dzisiaj ostatnia gala, na którą wybieram się przed porodem (...) No i troszkę obcięłam włosy

- napisała na Instagramie Katarzyna Glinka.

 

Katarzyna Glinka skróciła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod zdjęciem Katarzyny Glinki, na którym ta zaprezentowała swoją nową fryzurą, od razu posypały się pozytywne komentarze zachwyconych fanów aktorki.

Pięknie
Super fryzura. I piękny kolor włosów
Pięknie ci w tych włosach
Pięknie w krótszych

- to tylko wybrane komentarze spośród licznych pozytywnych.

Katarzyna Glinka - nowa, modna fryzura bob

Katarzyna Glinka postawiła na modną fryzurę bob. To był strzał w 10! Taka stylizacja włosów jest modna, bardzo stylowa i w dodatku odmładza. 

Bob to jedna z najbardziej klasycznych i ponadczasowych damskich fryzur do włosów krótkich. Jest też bardzo praktyczna, ponieważ pasuje większości kobietom, bez względu na ich wiek, czy kształt twarzy. Modna fryzura bob polega na skróceniu włosów równo do wysokości brody. W takiej fryzurze bardzo często tył głowy dodatkowo wygolony jest maszynką. Im niżej, tym włosy są coraz krótsze.

Więcej o: