Julia Wróblewska zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura aktorki zaskoczyła fanów

Julia Wróblewska postanowiła zmienić nieco swój wizerunek i przefarbowała włosy na bardzo odważny kolor. Fanów zaskoczyła nowa fryzura aktorki, ale jednocześnie niezwykle przypadła im do gustu. - W pierwszej chwili Cię nie poznałam, teraz nie mogę oderwać wzroku - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Julia Wróblewska zyskała ogólnopolską popularność po tym, jak zagrała małą Michalinę w filmie "Tylko mnie kochaj". Swoją rolą podbiła wówczas serca milionów Polaków. W późniejszych latach mogliśmy zobaczyć ją również m.in. w filmach  "Listy do M" czy na planie serialu "M jak miłość". Oprócz tego, jak większość młodych osób, aktorka jest bardzo aktywna w social mediach i regularnie dzieli się z obserwatorami momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Ostatnio pochwaliła się nowym kolorem włosów.

Julia Wróblewska - nowa fryzura aktorki

Julia Wróblewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w zupełnie nowej odsłonie. Na fotografii widać nowy kolor włosów aktorki, który zaskoczył fanów. Julia zdecydowała się na przefarbowanie swoich pasm na kolor różowy. Odważna, nowa fryzura spodobała się obserwatorom aktorki, którzy nie szczędzili komplementów w komentarzach:

Super wyglądasz Julia
Wyglądasz ślicznie w tym kolorze!
Strzał w 10-tke! Świetnie wyglądasz!
Pasują Ci takie włosy!
Ślicznie wyglądasz. W pierwszej chwili Cię nie poznałam, teraz nie mogę oderwać wzroku od Twojego nowego zdjęcia. Jest cudowne
Ładnie ci w różowych włosach
Tak Ci pasują te różowe włosy, że aż nie mogę się napatrzeć

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: