Wet look - modna fryzura. Gwiazdy oszalaly na jej punkcie. Pasuje do krótkich włosów [trendy na 2020 rok]

Wet look to niezwykle efektowna i bardzo seksowna fryzura. W dodatku jest modna w 2020 roku! Jak wygląda? Komu pasuje? I jak ją zrobić? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.

Wet look - dobrze zapamiętaj tę nazwę. Dlaczego? Dlatego, że to modna fryzura na 2020 rok zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Jest niezwykle efektowna i zdecydowanie bardziej zarezerwowana na wyjątkowe okazje i wieczorne wyjścia, aniżeli na co dzień czy do pracy. Idealnie sprawdzi się właśnie teraz, czyli w okresie karnawału.

Chcesz zaszaleć z fryzurą? Postaw na modny wet look. Gwarantujemy, że nie przejdziesz na imprezie niezauważona. Warto również wiedzieć, że taka modna fryzura wet look nie pasuje wszystkim. Jak wygląda ta hitowa i bardzo seksowna stylizacja włosów? Komu pasuje wet look? Jak ją samodzielnie zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka:

Zobacz wideo

Wet look - modna fryzura (trendy na 2020 rok)

Wet look to niekwestionowany hit wśród modnych fryzur na 2020 rok. Jest bardzo efektowna, zmysłowa oraz kobieca, a jednocześnie dodaje też charakteru i pazura. Wet look to fryzura dla odważnych! Warto pamiętać, że nie nadaje się do pracy ani też na co dzień. Ale na wieczorne wyjścia, imprezy, czy bale karnawałowe będzie idealna!

Wet look - jak wygląda ta modna fryzura?

Fryzura wet look to taka, która wygląda, jakbyś dopiero co wyszła spod prysznica. Ale niech cię to nie zmyli. Tutaj nie ma mowy o przypadku czy bałaganie na głowie. W takiej fryzurze wet look główny nacisk kładzie się na to, aby włosy były jak najbardziej wygładzone i lśniące. Pamiętaj, że w przypadku tej stylizacji bardzo łatwo jednak przesadzić. Jeśli nałożysz zbyt dużo środka stylizującego, możesz osiągnąć efekt brudnych i przetłuszczonych włosów. Twoje kosmyki mają wyglądać na mokre, ale nie przeciążone. Dlatego ważne jest, aby nie przesadzić z ilością kosmetyków do stylizacji.

Wet look - komu pasuje?

Wet look jest dość wymagającą fryzurą i nie pasuje każdemu. Zdecydowanie powinny jej unikać kobiety o dużych, okrągłych twarzach. Taka fryzura dodatkowo ją uwypukli.

Wet look - jak zrobić krok po kroku

Do zrobienia fryzury typu wet look potrzebny ci będzie żel do włosów. To dzięki niemu uzyskasz ten pożądany efekt mokrych włosów. Kosmetyk ten nie tylko nabłyszcza, ale również usztywnia. Najbardziej popularna jest klasyczna wersja wet look, czyli włosy mocno i gładko zaczesane do tyłu i odsłaniające twarz. Jest to fryzura bardzo szykowna i elegancka.

Fryzura wet look pasuje zarówno do długich, jak również do krótkich włosów. W przypadku tych drugich żel nakłada się na całe pukle. Jeśli zaś masz długie włosy, tylko ich część pokrywasz kosmetykiem nabłyszczającym (nakładasz je blisko skóry głowy). Fryzura typu wet look dobrze wygląda w przypadku włosów rozpuszczonych, związanych w koński ogon bądź też w udawanym bobie.

Więcej o: