Eva Mendes obcięła włosy. Postawiła na modną fryzurę, która odmładza. Aktorka wygląda teraz jak nastolatka

Eva Mendes, której znakiem rozpoznawczym były długie włosy, postanowiła jej skrócić. Aktorka postawiła na modną fryzurę collarbone bob i to był strzał w 10! Taka stylizacja włosów bardzo ją odmłodziła.

Eva Mendes zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Amerykańska aktorka od wielu lat wierna jest swoim długim, brązowym włosom za ramię. Taka fryzura to wręcz jej znak rozpoznawczy! Aktorka słynie ze swoich bujnych, gęstych i długich włosów. Tym razem jednak Eva Mendes zapragnęła zmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Fani nie mogli wyjść z zachwytów. My również.

Eva Mendes postawiła na modną fryzurę collarbone bob. To hit na ten sezon! Nie dość, że taka stylizacja włosów jest bardzo kobieca i stylowa, to w dodatku odmładza. Aktorka wygląda w niej jak nastolatka!

Małgorzata Rozenek-Majdan obcięła włosy. Postawiła na modną fryzurę bob:

Zobacz wideo

Eva Mendes i jej nowa, modna fryzura collarbone bob

Eva Mendes postanowiła skrócić swoje włosy. Teraz sięgają jej ramion. Tym samym amerykańska aktorka postawiła na modny w tym sezonie collarbone bob. Jest to odmiana popularnej fryzury bob, w której włosy są nieco dłuższe niż zazwyczaj i sięgają mniej więcej do obojczyków.

Eva Mendes obcięła włosy. Fani zachwyceni

Metamorfoza Evy Mendes oczywiście nie mogła przejść niezauważona. Jej fani od razu zauważyli krótsze włosy u aktorki. Pod nagraniem na Instagramie, na którym gwiazda zaprezentowała swoją nową fryzurę od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych fanów.

Wyglądasz wspaniale
Uwielbiam twoje nowe włosy
Piękna
Zawsze wyglądasz pięknie, ale ta fryzura bardzo mi się podoba

- czytamy w komentarzach fanów Evy Mendes.

 

Collarbone bob - modna fryzura (trendy na 2020 rok)

Collarbone bob to modna fryzura na 2020 rok. Jak wygląda? Jest to odmiana klasycznego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji.

Fryzura na tzw. boba pasuje praktycznie każdemu i nie wychodzi z mody - jest ponadczasową klasyką. Jednak wśród trendów na 2020 rok lansowany jest bob w nieco dłuższej wersji, w której włosy sięgają do obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone oznacza w języku angielskim obojczyk).

Collarbone bob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Przy takim cięciu ważne jest jednak, aby przód był nieco dłuższy niż tył. Wśród trendów na 2020 rok najbardziej modny jest collarbone w wersji nieco "bałaganiarskiej", czyli swobodnie opadające pasma włosów, w lekkim nieładzie i pofalowane.

Więcej o: