Agnieszka Kaczorowska obcięła włosy. Jej nowa fryzura zachwyca. Przy okazji zdementowała też plotki o swoim kolorze

Agnieszka Kaczorowska postanowiła obciąć swoje długie włosy, które do tej pory były jej znakiem rozpoznawczym. To naprawdę spore zaskoczenie! Okazuje się jednak, że aktorka zrobiła to w bardzo szczytnym celu. Obcięte włosy oddała bowiem Fundacji Rak'n'Roll.

Agnieszka Kaczorowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Aktorka, znana z serialu TVP pt. "Klan", od lat wierna jest długim włosom koloru blond. Tym razem jednak gwiazda zapragnęła zmiany. Efektami swojej wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska obcięła włosy w szczytnym celu. Jakim? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy sesji dla Gali:

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska i jej nowa fryzura

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie nagranie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Aktorka postanowiła skrócić swoje długie włosy, które do tej pory były jej znakiem rozpoznawczym. I to aż o 30 cm!

Aaaa! Zrobiłam to! Oto nowa Agnieszka Kaczorowska-Pela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 30 cm włosów wysyłam dla Fundacji Rak’n’Roll

- poinformowała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

 

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że nie farbuje włosów

Przy okazji Agnieszka Kaczorowska odniosła się również do plotek, jakoby miała farbowane włosy. Okazuje się, że ich kolor jest w 100 procentach naturalny.

A ubiegając wszystkie pytania... kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca

- wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska obcięła włosy. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów Agnieszki Kaczorowskiej nie trzeba było długo czekać. Pod nagraniem, na którym aktorka zaprezentowała swoją nową fryzurę od razu posypały się komplementy od zachwyconych fanów.

Bardzo ładnie Aga! No i cel szczytny! Brawo
Wow! Jaka zmiana! Pięknie wyglądasz. Wcześniej też oczywiście, ale teraz to petarda!
Wow! Odważnie! Ale super wyglądasz
Cudownie! Pięknie i w krótkich, i w długich, a najważniejsze, że jesteś piękna w środku i masz dobre serce

- to tylko wybrane komentarze spośród licznych pozytywnych.

Internauci zachwyceni byli nie tylko nową fryzurą Agnieszki Kaczorowskiej. Pochwalili również szczytny cel, na który aktorka oddała swoje obcięte włosy.

Więcej o: