Joanna Liszowska już tak nie wygląda. Jej nowa fryzura to powrót do natury. Fani zachwyceni. "Świetna fotka"

Joanna Liszowska znowu zaskoczyła swoich fanów. Aktorka postanowiła bowiem powrócić do swojej naturalnej fryzury, czyli do kręconych włosów. Fani zasypali gwiazdę komplementami.

Joanna Liszowska raczej nie należy do gwiazd, które eksperymentują z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka, którą obecnie możemy podziwiać na Polsacie w serialu "Przyjaciółki', od lat wierna jest swoim długim, kręconym włosom koloru blond. Jakiś czas temu Joanna Liszowska zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Joanna Liszowska miała proste włosy z przedziałkiem na środku i modną grzywkę. Była kompletnie nie do poznania. Aktorka znowu zmieniła fryzurę, czym zaskoczyła swoich fanów. Tym razem Joanna Liszowska postanowiła powrócić do swoich naturalnych włosów. Fani byli zachwyceni!

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się nową fryzurą:

Zobacz wideo

Joanna Liszowska i jej nowa, "stara" fryzura

Joanna Liszowska przebywa obecnie na rajskich wakacjach. Relację ze swojego błogiego wypoczynku na bieżąco zdaje na Instagramie. Dzięki temu jej fani choć trochę mogą podejrzeć, jak aktorka wypoczywa. Naszą uwagę przykuła fryzura Joanny Liszowskiej. Aktorka, która jeszcze niedawno nosiła prosta włosy z modną grzywką, postanowiła jednak powrócić do natury. 

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła na plaży. Aktorka z powrotem ma mocno kręcone włosy. Nie ma również modnej grzywki. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

 

Joanna Liszowska pokazała się w naturalnej wersji. Fani zachwyceni

Takie naturalne wydanie Joanny Liszowskiej bardzo przypadło do gustu jej fanom. Pod zdjęciem, które aktorka zrobiła na plaży, od razy posypały się "ochy i achy" zachwyconych fanów gwiazdy serialu "Przyjaciele".

Piękna Joanna
Świetna fotka
Sama natura. Ślicznie
Teee loki
Z burzą naturalnych loków na głowie jest w pani najwięcej energii, wdzięku i uroku

Z komentarzy fanów aktorki jasno wynika, że wolą Joannę Liszowską w jej naturalnej fryzurze, czyli w kręconych włosach bez grzywki. Naszym zdaniem aktorka w obu wydaniach wygląda równie pięknie.

Więcej o: