Jennifer Lopez obcięła włosy? Zdjęcie, na którym wygląda niemal jak łysa, podzieliło fanów

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej. Fotografia od razu wzbudziła skrajne emocje wśród fanów gwiazdy. Wszystko przez to, że wygląda na nim jakby obcięła włosy niemal na łyso. - Wygląda to bardzo dziwnie - napisał jeden z internautów.
Zobacz wideo 50. urodziny Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest niewątpliwie jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Nieustannie zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także świetną forma, której pozazdrościć jej może niejedna młodsza kobieta. Patrząc na to, jak wygląda JLo oraz jakie show wokalno-taneczne daje podczas swoich koncertów, aż trudno uwierzyć, że gwiazda jest już po 50-tce. 

Jennifer Lopez obcięła włosy? Zdjęcie podzieliło fanów

Jennifer Lopez jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie dzieli się tam z fanami momentami z życia zawodowego, a także i prywatnego. Ostatnio zdała na swoim profilu obszerną relację z tegorocznego Super Bowl, podczas którego miała swój występ. Teraz, JLo pochwaliła się jednym ze zdjęć z ostatniej sesji zdjęciowej. Fotografia jednak nie wszystkim przypadła do gustu.

Wszystko za sprawą fryzury Jennifer Lopez. Gwiazda, pozowała w bardzo zaczesanych i przygładzonych włosach, które wyglądały jak obcięte niemal na łyso. Taki efekt podzielił fanów na dwa obozy - jedni byli zachwyceni efektem, natomiast drudzy nie byli zupełnie przekonani do takiego look'u gwiazdy. Skrajne opinie można było zauważyć w komentarzach pod postem:

Wygląda to bardzo dziwnie, jakby głowa nie pasowała do reszty ciała
Piękna kobieta!
Uff... już widzę, a myślałem, że jesteś łysa
OMG - gdzie są twoje włosy?
Wyglądasz spektakularnie!

- czytamy pod zdjęciem.

 
Więcej o: