Marina Łuczenko-Szczęsna rozjaśniła włosy. Mała zmiana, ale za to jaki efekt! Postawiła na modny kolor blond

Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała na swoim Instagramie efekty wizyty u fryzjera. Polska piosenkarka postanowiła nieco odmienić swój kolor włosów, które rozjaśniła delikatnymi pasemkami w modnym, miodowym odcieniu blondu.

Marina Łuczenko-Szczęsna raczej nie należy do gwiazd, które eksperymentują z włosami, w tym przede wszystkim z ich kolorem. Polska piosenkarka i żona bramkarza naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej, czyli Wojciecha Szczęsnego, od lat wierna jest swoim długim włosom, które mają ciemnobrązowy kolor. Piosenkarka czasem zakłada peruki: blond czy różową, jednak nie decyduje się na trwałą zmianę. Tym razem jednak zapragnęła delikatnej odmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Fanom bardzo przypadły do gustu lekko rozjaśnione włosy Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Marina włożyła drugi raz tę samą kreację. "Nie mam z tym problemu":

Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna - nowy kolor włosów

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie nagranie, na którym zaprezentowała swój makijaż. Pierwsze skrzypce grały w nim usta. Piosenkarka pomalowała je na intensywnie czerwony kolor. Jednak naszą uwagę przykuł nowy kolor włosów gwiazdy.

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo delikatnie rozjaśniła swoje włosy pasemkami w naturalnym odcieniu blondu. Najwięcej ich znajduje się blisko twarzy, dzięki czemu zyskuje ona bardziej zdrowy i promienny odcień. My jesteśmy zachwycone! To naprawdę bardzo delikatna i ledwo widoczna zmiana, ale za to jaki efekt! Sami zobaczcie:

 

Marina Łuczenko-Szczęsna rozjaśniła włosy. Fani zachwyceni

Trzeba przyznać, że zmiana koloru włosów piosenkarki jest naprawdę ledwo widoczna, jednak nie umknęła spostrzegawczym fanom piosenkarki. Pod jej nagraniem pojawiły się komentarze internautów, w których ci komplementowali Marinę Łuczenko-Szczęsną i jej nowy kolor włosów.

Cudownie
Piękna. Pomadka również. I cudny kolor włosów
Więcje blondu wjechało, pięknie
Ale ci ślicznie w tym kolorku
Piękna. I te włosy

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów.

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej nowy, modny kolor włosów - miodowy blond

Marina Łuczenko-Szczęsna postawiła na modny kolor włosów. Jej pasemka mają odcień naturalnego, miodowego blondu. Dzięki temu zmiana nie jest aż tak diametralna, tylko bardzo subtelna, a przejścia między jej naturalnym kolorem, a blond pasemkami są delikatne i stopniowe.

Więcej o: