Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej fryzurze, która działa jak błyskawiczny lifting. Gwiazda wygląda dużo młodziej!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w modnej fryzurze, która odmładza i optycznie działa jak lifting. To bun lift. Taka stylizacja włosów jest bardzo prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty wizualne.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się na Instagramie w modnej fryzurze - bun lift. Taka stylizacja włosów to hit wśród gwiazd! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w prosty i szybki sposób daje spektakularny efekt błyskawicznego liftingu. Wystarczy zrobić sobie na głowie bun lift, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek. Jak wygląda taka modna fryzura bun lift? Jak ją zrobić? Czytajcie dalej.

Małgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej modna, odmładzająca fryzura

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia, które dość tajemniczo podpisała:

Dzisiejszy look. Sekretny projekt

- czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Celem opublikowanych zdjęć było zaprezentowanie nowych rzęs Perfekcyjnej. Naszą uwagę zwróciło jednak co innego, a mianowicie modna fryzura Małgorzaty Rozenek-Majdan, czyli bun lift. To był doskonały wybór! Taka fryzura jest bowiem bardzo łatwa i szybka do zrobienia, za to daje efekt odmłodzenia i optycznego liftingu.

 

Modna fryzura bun lift - co to?

Fryzura bun lift to po prostu kok, ewentualnie kucyk, który robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki. 

Modna fryzura bun lift - jak zrobić?

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź najmodniejsze ozdoby do włosów!

Więcej o: