Małgorzata Kożuchowska i nowa fryzura. Dłuższe włosy, a do tego mundur

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Na Instagramie obserwuje ją rzesza fanów. Wywołała wśród nich spore poruszenia, publikując zdjęcie w zaskakującej stylizacji i fryzurze.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Przywykliśmy do jej znaku rozpoznawczego w postaci krótkiej fryzury blond. Aktorka zaskoczyła jednak fanów, kiedy wstawiła na swój instagramowy profil zdjęcie w zupełnie nowej odsłonie.

Kożuchowska, Dygant i Widawska bawią się na festiwalu filmowym w Wenecji:

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska - nowa fryzura i mundur

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie z podpisem:

Motyw...

Nie chodzi o nic innego, jak o kolejną produkcję, w którym występuje aktorka. Zdjęcie, które wstawiła prezentuje jej całkowicie nowe wydanie. Wciela się w postać policjantki. Mundur to nie jedyna zmiana w wyglądzie, jaką przeszła do roli Kożuchowska. Ma też zdecydowanie dłuższe włosy niż zwykle, delikatnie pofalowane, z grzywką zaczesaną na bok. Fani szybko skomentowali nowy wygląd gwiazdy i nową rolę:

Wszystko świetnie, tylko ja Panią uwielbiam w krótkich włosach
 Najlepszy serial, jaki oglądałam

Komentarze zwróciły uwagę na zmianę długości włosów aktorki. Jednak dłuższe kosmyki to po prostu zmiana fryzury konieczna o nowej roli, choć faktycznie ostatnio nieco zapuściła ona włosy i nie są już tak krótkie jak wcześniej. Czy to chwilowa zmiana czy aktorka ma ochotę na zmianę i powrót do długich włosów?

Krótkie i długie fryzury - dla kogo?

Kusi cię by obciąć włosy i nosić fryzurę w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, ale boisz się, że krótkie cięcie nie będzie wyglądało korzystnie? Na taką stylizację włosów mogą zdecydować się osoby o szczupłej, pociągłej twarzy. Cięcie doda wtedy rysom twarzy wyrazistości. Na krótkie fryzury zdecydowanie częściej decydują się kobiety w dojrzalszym wieku, gdyż wyraźnie odmładzają twarz, szczególnie przy włosach o jasnych odcieniach blondu. Łatwiejsze w stylizacji przy podobnym cięciu będą włosy cienkie, którym krótka długość nada objętości. Pamiętaj, że krótki cięcie może być nieco trudniejsze w pielęgnacji i będziesz musiała poświęcić trochę więcej czasu na odpowiednie ułożenie włosów przed wyjściem z domu. Z pomocą śpieszą wtedy kosmetyki takie jak wosk do włosów i lakier. Dzięki nim nadasz fryzurze odpowiedni kształt i będziesz mogła cieszyć się jej trwałością przez cały dzień. 

Więcej o: