Paulina Krupińska obcięła włosy. Jej nowa fryzura to hit na 2020 rok. Fani są zachwyceni

Paulina Krupińska postanowiła zmienić fryzurę. Popularna prezenterka obcięła swoje włosy i dodatkowo przyciemniła je. Postawiła na bardzo modną fryzurę collarbone bob. Wygląda obłędnie.

Paulina Krupińska jest jedną z tych gwiazd, które nie eksperymentują z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska modelka i prezenterka od lat wierna jest ciemnobrązowym włosom, które do tej pory miały długość za ramię. Tym razem jednak Paulina Krupińska zapragnę delikatnej zmiany, zarówno jeśli chodzi o długość włosów, jak również i ich kolor. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Jej fani byli zachwyceni. Zmiana jest dość delikatna, ale za to jaki efekt! Paulina Krupińska postawiła na modną fryzurę - collarbone bob.

Zobacz wideo Paulina Krupińska na Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs w 2012 roku

Paulina Krupińska obcięła włosy

Paulina Krupińska zaskoczyła ostatnio swoich fanów, publikując zdjęcie, na którym wygląda inaczej niż wcześniej. Okazuje się, że polska modelka i prezenterka postanowiła obciąć swoje włosy, które teraz sięgają jej mniej więcej do obojczyków. Tym samym gwiazda postawiła na modną fryzurę, jaką jest collarbone bob.

Paulina Krupińska zmieniła również kolor swoich włosów. Teraz są jeszcze ciemniejsze, prawie czarne. Jak wam się podoba gwiazda w takim nowym wydaniu?

 

Paulina Krupińska i nowa fryzura. Fani zachwyceni

Nowa fryzura Pauliny Krupińskiej nie przeszła niezauważona przez jej fanów. Internauci wprost zasypali prezenterkę komplementami.

Świetnie!!!
Jest pięknie
Rewelacja
Pięknie pani wygląda, tak młodzieńczo

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów Pauliny Krupińskiej.

Paulina Krupińska postawiła na modną fryzurę collarbone bob

Collarbone bob to modna fryzura na 2020 rok. Jak wygląda? Jest to odmiana klasycznego i ponadczasowego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. W fryzurze collarbone bob włosy sięgają obojczyków, stąd właśnie taka nazwa: collarbone oznacza bowiem w języku angielskim obojczyk.

Więcej o: