Aktorka z filmu "365 dni" pokazała swoje stare zdjęcie, kiedy była blondynką. Fani mocno podzieleni

Anna Maria Sieklucka, aktorka znana głównie z popularnego filmu "365 dni", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w blond włosach. Jaka była reakcja jej fanów? Czytajcie dalej.

Anna Maria Sieklucka to polska aktorka, o której ostatnimi czasy zrobiło się bardzo głośno. Dlaczego? Wszystko za sprawą filmu, w którym zagrała. Chodzi o produkcję "365 dni", nagraną na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Anna Maria Sieklucka, aktorka znana głównie z popularnego filmu "365 dni", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w blond włosach. Jaka była reakcja jej fanów? Czytajcie dalej.

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka opowiedzieli nam o najtrudniejszych scenach w "365 dni":

Zobacz wideo

Anna Maria Sieklucka z "365 dni" w blond włosach

Anna Maria Sieklucka opublikowała na swoim Instagramie dość zaskakujące zdjęcie. Aktorka, która jest brunetką, zaprezentowała się kompletnie odmieniona - w blond włosach. Jak się okazuje, Anna Maria Sieklucka nie przefarbowała się, tylko opublikowała stare zdjęcie. Jak wam się podoba jako blondynka? Czy wolicie ją jednak w ciemniejszych włosach?

Powrót do przeszłości i pokazanie się wam w blondzie, o który pytacie. Wspaniałej niedzieli

- czytamy w opisie do zdjęcia Anny Marii Siekluckiej.

 

Anna Maria Sieklucka z filmu "365 dni" jako blondynka. Fani zachwyceni

Stare zdjęcie Anny Marii Siekluckiej, które ta opublikowała na swoim Instagramie, nie przeszło niezauważone przez jej fanów. Pod fotografią od razu posypały się komentarze, zarówno od kobiet, jak również od mężczyzn. Zdecydowanej większości z nich Anna Maria Sieklucka jako blondynka bardzo przypadła do gustu.

Piękna zawsze będzie piękna!!! W każdym kolorze dobrze!!! Zakochuje się w każdym!!!!!

Uwielbiam twoją urodę
Twoja uroda jest nieziemska
Ślicznie wyglądasz w blondzie
Przepiękna jak zawsze
Pięknie w blondzie

Część fanów aktorki przyznała, że jednak woli Annę Marię Sieklucką w ciemniejszych włosach.

Ładnie. Ale wersja w ciemniejszych włosach jest mega
Ciemne
Więcej o: