Kinga Duda obcięła swoje blond włosy. Jej nowa fryzura to hit na ten sezon

Kinga Duda zaprezentowała swoją nową fryzurę. Córka prezydenta RP obcięła swoje blond włosy i tym samym postawiła na modne cięcie. 25-latka nosi teraz modną fryzurę bob.

Kinga Duda ma nową fryzurę. Okazją do jej zaprezentowania był początek kampanii wyborczej jej ojca, czyli obecnego prezydenta RP - Andrzeja Dudy, który ubiega się o reelekcję. Kinga Duda zdecydowała się na ostre cięcie i postawiła na bardzo modną fryzurę, czyli boba. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie! Sami zobaczcie i oceńcie.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Kinga Duda obcięła włosy. Jej nowa fryzura to modny bob

Kinga Duda swoją nową fryzurę zaprezentowała w niedzielę podczas inauguracji kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Wcześniej 25-latka nosiła długie, blond włosy za ramię. Tym razem jednak postanowiła je skrócić. Tym samym Kinga Duda postawiła na modną fryzurę bob. Kolor blond pozostał bez zmian. Jak wam się podoba w takim nowym wydaniu?

Kinga DudaKinga Duda AP

Modna fryzura bob - trendy na 2020 rok

Bob to bardzo modna fryzura na 2020 rok. Jest jedną z najbardziej klasycznych, twarzowych i dzięki temu również ponadczasowych fryzur. Jest też bardzo praktyczna i uniwersalna, ponieważ pasuje do większości kobiet, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Co więcej, taka modna fryzura bob jest też jednocześnie dość łatwa w codziennym układaniu. Najważniejsze jest dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera. W modnej fryzurze bob włosy zazwyczaj są tak ścięte, że sięgają linii brody. Dodatkowo tył głowy bardzo często wygolony jest również maszynką. Im niżej, tym włosy są coraz krótsze. 

Bob może występować w kilku wersjach:

  • klasyczny bob: może mieć dodatkowo grzywkę,
  • bob chiński: wszystkie włosy są ścięte do jednej długości, a sięgają delikatnie poniżej linii szczęki,
  • bob z lat 60.: włosy są ścięte do jednej długości i sięgają powyżej linii szczęki.
Więcej o: