Krótkie fryzury damskie 2020 - zdjęcia

Krótkie fryzury nadają kobiecie charakteru. Takie odważne cięcia z pewnością nie są dla każdego, jednak niektóre panie wyglądają w krótkich włosach naprawdę rewelacyjnie. Oto inspiracje na najmodniejsze krótkie fryzury damskie 2020.
Zobacz wideo

Coco Chanel mówiła, że kobieta, która obcina włosy, już niedługo zmieni swoje życie. I trudno nie zgodzić się ze słowami ikony mody. To prawda, że jeśli kobieta pragnie zmiany, najczęściej zaczyna od włosów. Jakie cięcia będą modne w 2020 roku? Odpowiedź jest prosta - przede wszystkim te krótsze!

Zobacz - produkty, które pokochały Polki! Te marki warto znać

Krótkie fryzury damskie 2020

Im krócej, tym lepiej - tak w skrócie można opisać włosowe trendy na rok 2020. Fryzura na chłopczycę czy kultowy w latach 60. pixie cut ponownie będą rządzić we włosowych trendach. Szukając inspiracji warto zainspirować się gwiazdami na czerwonym dywanie, a także znanymi influencerkami, które bardzo często dyktują trendy na nadchodzące sezony. 

Dla kobiet, które chcą skrócić swoje włosy, jednak nie tak bardzo, by postawić np. na pixie cut, również mamy modną propozycję! W 2020 roku niezwykle modny będzie również klasyczny, krótki bob. Taka fryzura jest stylowa, kobieca i niezwykle wygodna w noszeniu. Co więcej, jest na tyle uniwersalna, ze pasuje niemal każdej kobiecie. 

Jeśli szukasz inspiracji na krótkie fryzury, które będą modne w 2020 roku, koniecznie sprawdź naszą galerię na początku artykułu. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Więcej - te produkty do pielęgnacji są skuteczne!

Więcej o: