Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe. Nowa fryzura i makijaż zachwyciły internautów

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej małej metamorfozy. Fryzura, makijaż oraz stylizacja sprawiły, że internauci od razu zauważyli udeżające podobieństwo do Marilyn Monroe.
Zobacz wideo

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobyła popularność oraz ogromną sympatię widzów, za sprawą takich programów jak "Dorota was urządzi" czy "Dorota inspiruje". Choć  w Internecie gwiazda nie dzieli się życiem prywatnym, to często publikuje zdjęcia z planu, nowych fryzur czy makijażu. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, Dorota Szelągowska przeszła ogromną metamorfozę i pozbyła się aż 30 kilogramów, o czym również wspominała na swoim Instagramie.

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe - nowa fryzura, makijaż i stylizacja

Ostatnio Dorota Szelągowska zaskoczyła swoich obserwatorów publikując zdjęcie w nowej fryzurze, makijażu i eleganckiej stylizacji. Czarna kreska na oku, czerwone usta i platynowe loki sprawiły, że Dorota wyglądała jak ikona lat 50. - Marilyn Monroe -, co natychmiast zostało zauważone przez internautów.

Cudownie!
O wow niczym Marylin Monroe!
Dorotka jak Marilyn Monroe! Cudnie
Ale piękne wyglądasz
Ślicznie, naprawdę kwitnąco!
Kobieta rakieta!

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: