Camila Cabello w blond włosach. Nowa fryzura gwiazdy zaskakuje

Camila Cabello postanowiła ostatnio nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Piosenkarka pokazała się na Instagramie w zupełnie innych włosach niż zazwyczaj. Nowa fryzura gwiazdy niezwykle przypadła do gustu internautom.

Camila Cabello jest jedną z popularniejszych artystek młodego pokolenia. Choć początkowo należała do zespołu The Fifth Harmony, to prawdziwą międzynarodową sławę przyniosła jej kariera solowa i singiel "Havana", który przez wiele tygodni utrzymywał się na szczytach list przebojów. Popularność artystki z pewnością podsycił również związek z piosenkarzem Shawnem Mendesem, z którym spotyka się od kilku miesięcy. 

Zobacz wideo

Camila Cabello blondynką? Nowa fryzura gwiazdy zaskakuje

Ostatnio, Camila Cabello zaskoczyła fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Makijażysta piosenkarki - Patrick Ta - opublikował zdjęcia Camili w platynowym blondzie na swoim Instagramie. Nowa fryzura została stworzona na potrzeby zdjęć do teledysku "My Oh My", który nagrany został w klimacie retro. Choć krótkie, pokręcone, platynowe blond włosy są peruką, to jasne włosy bardzo pasują piosenkarce. Fanom niezwykle spodobała się nowa odsłona Camili Cabello, co tylko potwierdziły pozytywne komentarze, które pojawiły się pod postem. 

Zjawiskowa!
Piękna!
Wyglądasz cudownie!

- pisali internauci.

 
Więcej o: