Katarzyna Zielińska jako blondynka i w grzywce. Wygląda lepiej? Porównano ją do Jennifer Lopez

Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w długich, blond włosach i w grzywce. Fanom bardzo przypadła do gustu aktorka w takim wydaniu.

Katarzyna Zielińska zaskoczyła ostatnio swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest kompletnie nie do poznania. Aktorka ma grzywkę i długie blond włosy. Jaka była reakcja fanów na tak dużą metamorfozę gwiazdy? Czytajcie dalej.

Katarzyna Zielińska opowiedziała nam, co sądzi o Julii Wieniawie. Czy taktuje ją jako rywalkę? "To jest już inne pokolenie":

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska w blond włosach i z grzywką

Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy ją zobaczyć w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu. Aktorka od dłuższego czasu wierna jest krótkim włosom, które mają rudy kolor. Można śmiało powiedzieć, że taka fryzura i odcień pukli to wręcz znak rozpoznawczy Katarzyny Zielińskiej. Dlatego każda zmiana w wyglądzie gwiazdy od razu rzuca się w oczy. Nie inaczej było i tym razem.

Gwiazda zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze. Katarzyna Zielińska miała długie, blond włosy i grzywkę. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Mam cię na oku

- napisała na Instagramie Katarzyna Zielińska.

 

Katarzyna Zielińska nie napisała tego wprost, ale domyślamy się, że jej nowa fryzura to tylko peruka na potrzeby nagrań do nowej produkcji aktorki.

Katarzyna Zielińska i jej nowa fryzura. Fani zachwyceni

Nowa fryzura Katarzyny Zielińskiej nie przeszła niezauważona przez jej fanów. Pod zdjęciem aktorki, na którym ta zaprezentowała się w długich, blond włosach i grzywce, od razu posypały się komentarze. Zdecydowanej większości fanów nowe wydanie Katarzyny Zielińskiej przypadło im do gustu.

Jak uroczo
Wow, jak J. Lo!
Ślicznie
Młodziej

- to tylko wybrane komentarze z licznych pozytywnych zachwyconych fanów.

Więcej o: