Aneta Zając zaskoczyła fanów nową fryzurą. Ma czarne, krótkie włosy i grzywkę. Jak wygląda?

Aneta Zając zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym ma krótkie, czarne włosy i prostą grzywkę na całe czoło. Internauci byli wręcz zachwyceni takim nowym wydaniem aktorki serialu "Pierwsza miłość".

Aneta Zając zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Aktorka, znana głównie z serialu Polsatu pt. "Pierwsza miłość", od lat wierna jest blond włosom o długości mniej więcej do ramion. Tym razem jednak Aneta Zając zaskoczyła swoich fanów i zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Aktorka ma krótsze włosy koloru czarnego oraz grzywkę. Jest kompletnie nie do poznania.

Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Zobacz wideo

Aneta Zając i jej nowa fryzura. Aktorka ma krótkie, czarne włosy z grzywką

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zaskoczyła swoich fanów. Na fotografii widzimy aktorkę w zupełnie nowej fryzurze. Ma krótkie włosy, które sięgają jej brody - to bardzo modna fryzura bob. Do tego prosta grzywka na całe czoło. Uwagę zwraca również nowy kolor włosów Anety Zając - są czarne.

Chwila nieuwagi w charakteryzacji i stałam się brunetką

- napisała obok zdjęcia Aneta Zając.

Aktorka nie napisała tego wprost, ale domyślamy się, że jej nowa fryzura to tylko peruka na potrzeby nagrań. Jak wam się podoba Aneta Zając w takich krótkich, czarnych włosach i z grzywką?

 

Aneta Zając i jej nowa fryzura. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Pod jej zdjęciem, na którym ta zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu, od razu posypały się liczne lajki i komentarze. Warto zwrócić uwagę, że zdecydowanej większości fanów aktorki jej nowa fryzura bardzo przypadła do gustu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pozytywnych komentarzach pod jej zdjęciem.

Dla mnie bomba
Ojej powiedziałabym, że znacznie lepiej
Ładnie, inaczej
Lepiej
Mój ulubiony kolor włosów. Idealnie

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy.

Więcej o: