Julia Wieniawa zmienia wizerunek? Jej nowa fryzura jest idealna do okrągłych twarzy, ponieważ wyszczupla

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda zaprezentowała się im w nowej fryzurze. Aktorka postawiła na grzywkę. Taka fryzura jest idealna do okrągłych twarzy, ponieważ optycznie wyszczupla.

Julia Wieniawa zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym przede wszystkim z fryzurami. Popularna aktorka młodego pokolenia od lat wierna jest włosom o długości nieco poniżej linii ramion. Gwiazda również nie farbuje swoich pukli, stawiając na ich naturalny kolor, czyli brąz. Julia Wieniawa zaskoczyła właśnie swoich fanów i zaprezentowała się w lekko odmienionej fryzurze. Gwiazda postawiła na modną grzywkę

Julia Wieniawa może się pochwalić idealną sylwetką. Jak się okazuje, ciężko na nią pracuje podczas regularnych treningów na siłowni:

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i jej nowa fryzura. Gwiazda postawiła na modną grzywkę

Julia Wieniawa bardzo wczesnym rankiem opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, którym zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda zaprezentowała się w gęstej, prostej grzywce, która zasłaniania jej całe czoło. Jak wam się podoba w takim nowym wydaniu Julia Wieniawa? Lepiej w grzywce, czy jednak bez?

Julia Wieniawa w grzywceJulia Wieniawa w grzywce Instagram/ @juliawieniawa

 Julia Wieniawa z grzywką

Julia Wieniawa nie napisała tego wprost, ale wnioskujemy, że jej nowa fryzura z grzywką to tylko peruka - efekt charakteryzacji na potrzeby planu zdjęciowego. Kilka godzin później aktorka opublikowała bowiem kolejną relację na swoim InstaStory, którą nagrała podczas treningu do "Tańca z gwiazdami". Tam widać wyraźnie widać, że gwiazda nie ma już grzywki. 

Modne fryzury do okrągłej twarzy - grzywka

Warto wiedzieć, że nowa fryzura, w której zaprezentowała się Julia Wieniawa, idealnie nadaje się do okrągłych twarzy. Dlaczego? Dlatego, że je optycznie wyszczupla. Zatem jeśli masz okrągłą twarz i chcesz nadać jej lepsze proporcje, postaw na grzywkę. Jaką? Najlepiej asymetryczną grzywkę bądź też taką na bok. Warto wiedzieć, że w tym sezonie grzywka jest bardzo modna, szczególnie taka w nieco niedbałym i bałaganiarskim wydaniu.

Więcej o: