Roksana Węgiel i jej nowa fryzura. Piosenkarka wygląda teraz zupełnie inaczej

Roksana Węgiel zdecydowała się zmienić nieco swój wizerunek, czym zaskoczyła fanów. Młoda piosenkarka pokazała się na Instagramie w zupełnie innej fryzurze niż dotychczas. Na metamorfozę zdecydowała się za sprawą wylotu na Dominikanę.
Zobacz wideo

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Sławę oraz rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w programie The Voice Kids, a następnie zwycięstwo w Eurowizji Junior. Teraz kariera nastolatki rozwija się w ekspresowym tempie. Roxana Węgiel ma setki tysięcy fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie poprzez social media. Nastoletnia gwiazda zgromadziła na swoim Instagramie już ponad 988 tysięcy obserwatorów.

Roksana Węgiel - nowa fryzura gwiazdy

Roksana Węgiel przebywa obecnie na Dominikanie, gdzie poleciała w ramach projektu "eska odwołuje zimę". Z tej okazji piosenkarka postanowiła zmienić nieco swój wizerunek i zdecydowała się na zupełnie inną fryzurę, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Roxie Węgiel postawiła na modne dobierane warkocze z wplecionymi syntetycznymi włosami w kolorze różowym. Ta fryzura sprawiła, że Roksana wygląda zupełnie inaczej i trudno ją poznać na zdjęciu, które opublikowała. Jednak taka metamorfoza niezwykle przypadła do gustu jej obserwatorom. Pozytywnych komentarzy pod postem nie było końca:

Piękna Roxie jak zawsze
Cudnie wyglądasz w warkoczach
OMG cudowna!
Śliczna
Te warkocze to był dobry pomysł! Ślicznie Ci w nich

- pisali zachwyceni fani pod fotografią. 

 
Więcej o: