Olga Bołądź zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Ma teraz blond włosy. Opinie fanów mocno podzielone

Olga Bołądź zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Aktorka mocno rozjaśniła swoje ciemnobrązowe włosy i postawiła na blond. Metamorfoza gwiazdy części jej fanów sposobała się, innym zaś nie przypadła jednak do gustu.

Olga Bołądź zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Aktorka od wielu lat wierna jest długim włosom koloru ciemnobrązowego. Co prawda, dwa lata temu gwiazda zgoliła głowę na łyso, czym zaskoczyła wszystkich, ale od tego czasu starannie zapuszczała swoje pukle. 

Olga Bołądź zapragnęła jednak zmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Aktorka postawiła na naprawdę dużą zmianę: przefarbowała swoje ciemnobrązowe włosy na jasny blond. Dodatkowo delikatnie je skróciła.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Olga Bołądź i jej nowa fryzura. Aktorka jest teraz blondynką

Olga Bołądź zaskoczyła ostatnio swoich fanów metamorfozą, którą przeszła. Aktorka zapragnęła bowiem zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na włosy. Olga Bołądź rozjaśniła swoje ciemnobrązowe włosy i jest teraz blondynką. Do tego delikatnie skróciła swoje pukle, które teraz sięgają jej ramion. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Blondynka, landrynka

- napisała na Instagramie Olga Bołądź.

 

Olga Bołądź ma nowy kolor włosów. Postawiła na jasny blond

Olga Bołądź do tej pory miała ciemnobrązowe włosy. Tym razem mocno rozjaśniła je i postawiła na jasny blond. Nie trzeba było długo czekać na reakcję jej fanów. Warto jednak zwrócić uwagę, że ich opinie były mocno podzielone mniej więcej pół na pół. 

Po prostu piękna! We wszystkim jest ci pięknie!
Wooow!
Blond też pani służy
No przepiękna w takiej zmianie

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Mniej więcej połowie fanów aktorki jej nowe włosy koloru blond nie przypadły jednak do gustu, czego wyraz dali w swoich komentarzach pod zdjęciem.

Oj nie! Zupełnie nie pasuje. Ma pani urodę brunetki
E tam! Brunetki rządzą! Mam nadzieję, że to peruka
Coś ty zrobiłaaaaa... tylko nie. Błąd
Więcej o: