Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Rozjaśniła włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Ida Nowakowska, która do tej pory wierna była długim, ciemnobrązowym włosom, zapragnęła zmiany. Jurorka delikatnie rozjaśniła swoje włosy, w efekcie ma teraz naturalny kolor blond. Jej fani są zachwyceni metamorfozą.

Ida Nowakowska to znana polska tancerka i prezenterka telewizyjna. Zrobiło się o niej głośno po tym, jak wzięła udział w pierwszej edycji popularnego programu rozrywkowego TVN, czyli "You Can Dance – Po prostu tańcz". Było to w 2007 roku. Dziewięć lat później (w 2016 roku) Ida Nowakowska ponownie pojawiła się w tym programie, w jego dziewiątej edycji, ale tym razem już jako jurorka. Należy również do jury programu  "Dance Dance Dance", którego druga edycja ma swoją premierę już w najbliższą sobotę. Ida Nowakowska właśnie zaskoczyła swoich fanów, prezentując się im w nowej fryzurze

Zobacz wideo

Ida Nowakowska i jej nowa fryzura. Gwiazda rozjaśniła swoje włosy

Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, za pośrednictwem którego zaprezentowała efekty swojej wizyty u fryzjera. Jurorka programu "Dance Dance Dance" przez ostatni czas nosiła długie włosy ciemnobrązowego koloru. Teraz postanowiła jednak delikatnie zmienić odcień swoich pukli i to był strzał w 10!

Ida Nowakowska rozjaśniła swoje włosy delikatnymi, subtelnymi pasemkami w kolorze blond. Dzięki temu wygląda promiennie, bardzo stylowo, kobieco i do tego wszystkiego naturalnie. Jak wam się podoba była tancerka w nowym wydaniu jako blondynka? My jesteśmy zdecydowanie na tak.

 

Ida Nowakowska rozjaśniła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Idy Nowakowskiej. Jej zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową blond fryzurę, szybko zdobyło ogromną liczbę lajków oraz komentarzy.

Piękna
Śliczna
Przepiękna! Cuuudo
Ale piękna

- to tylko niektóre z tych licznych pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Idy Nowakowkiej.

Więcej o: