Krótkie fryzury damskie [ZDJĘCIA]. Które cięcia są teraz modne?

Krótkie fryzury kuszą wiele pań. Są nie tylko wygodne, ale także bardzo modne. Na które krótkie fryzury damskie warto zdecydować się w nadchodzącym sezonie? Oto trzy ciekawe propozycje ze zdjęciami.

Krótkie fryzury to niewątpliwie jeden z największych trendów ostatnich miesięcy. Dlatego coraz więcej pań decyduje się na takie rozwiązanie. Jednak, aby nie żałować decyzji, warto dopasować cięcie do kształtu twarzy i własnego stylu. Na które krótkie fryzury warto się zdecydować? Zobacz zdjęcia najciekawszych propozycji na 2020 rok.

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny:

Krótkie fryzury damskie - collarbone bob

Pierwsza propozycja, czyli collarbone bob, to doskonała opcja dla pań, które przez długi czas nosiły długie włosy i nie są jeszcze gotowe na drastyczną metamorfozę. Jeśli zdecydujesz się takie rozwiązanie, twoje włosy będą sięgały obojczyków. Poza tym takie cięcie sprawdzi się w przypadku różnych kształtów twarzy. włosy sięgają obojczyków. Na taką fryzurę zdecydowała się ostatnio polska modelka i prezenterka Paulina Krupińska. Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się w takim wydaniu:

 

Krótkie fryzury damskie - pixie cut

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jednej z najmodniejszych fryzur, czyli pixie cut. Co ciekawe, takie cięcie zostało rozpowszechnione w latach 60. ubiegłego stulecia, a jedną z jego prekursorek była sama Coco Chanel. Do mody wróciło pod koniec 2019 roku i jest nadal bardzo popularne. 

Zobacz produkty do pielęgnacji włosów i ciała

Pixie cut to znacznie bardziej radykalne rozwiązanie niż collarbone bob. Spodoba się paniom, które nie boją się odważnych fryzur i lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Wasze włosy będą znacznie krótsze, a dzięki cieniowaniu staną się znacznie lżejsze.

Krótkie fryzury damskie - bob z krótką grzywką

Kolejna modna krótka fryzura to klasyczny bob z grzywką. Wielu osobom ten trend może wydawać się zarezerwowany tylko i wyłącznie dla bardzo młodych osób. Nic bardziej mylnego. Opcję tę można śmiało przetestować w każdym wieku. 

Chcesz dodać swoim włosom oryginalności? Sprawdź piękne ozdoby!

Wiadomo, że krótka grzywka nie zawsze pasuje do naszych rysów i kształtu twarzy. Jeśli jednak zawsze lubiłaś takie fryzury, warto zdecydować się na taki kok. Odważne cięcie doda twoim włosom objętości i wyrazistości. 

Więcej o: