Nowa fryzura Kylie Jenner. Styliści twierdzą, że będzie to najmodniejszy kolor sezonu

Kylie Jenner opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w nowym kolorze włosów. Tym razem postawiłą na jasny, złoty brąz. Nowa fryzura Kylie Jenner zachwyciłą internautów. - Zachowaj ten kolor na zawsze - apelują fani.

Nie da się ukryć, że siostry Kardashian-Jenner mają ogromną moc tworzenia trendów. Ich styl, fryzury czy makijaż naśladują miliony dziewczyny na całym świecie. Nic więc dziwnego, ze jeśli któraś z nich zmieni nieco swój wizerunek, momentalnie staje się o hitem. Tak też stało się z kolorem włosów, w którym ostatnio pokazała się Kylie Jenner. 

Zobacz wideo Jak Kylie Jenner dba o figurę?

Nowa fryzura Kylie Jenner. Ten kolor włosów to hit na sezon wiosna/lato 2020

Nowa fryzura Kylie Jenner jest oczywiście peruką - celebrytka znana jest z bardzo częstej zmiany swojej fryzury, a przy tak intensywnych koloryzacjach, jej naturalne włosy mogłyby być w kiepskiej kondycji. Tym razem Kylie postawiła na pasma w kolorze jasnego, karmelowego brązu. Według Dana Spillera, ambasadora JOICO Color w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Europie, kolor obejmuje mieszankę odcieni mokki i karmelu, ze starannie rozmieszczonymi pasemkami, które nadają kolorowi trójwymiarowości. - Ten efekt uwielbiany jest przez klientki, ponieważ kolor można dopasować do karnacji klienta, ale jest również bardzo naturalny - przyznaje. 

Obserwatorzy Kylie Jenner na Instagramie byli zachwyceni jej nowym kolorem włosów i w komentarzach zasypali ją komplementami:

OMG! Zachowaj ten kolor na zawsze
To jest to!
Piękna!
Ten kolor jest tak dobry! 
Zjawiskowa!
 
Więcej o: