Jennifer Lopez obcięła włosy. Jej nowa fryzura to hit na 2020 rok. Fani zachwyceni. "Zjawiskowa!"

Jennifer Lopez zaskoczyła ostatnio fanów nową fryzurą. Gwiazda obcięła swoje długie włosy i postawiła na modną fryzurę collarbone bob. Fani nie mogli wyjść z zachwytu.

Jennifer Lopez to jedna z tych gwiazd, które zdecydowanie nie lubią eksperymentować z wyglądem. Jedna z najbardziej znanych na całym świecie piosenkarek i aktorek przyzwyczaiła już nas do swoich długich włosów, których jedynie kolor delikatnie zmieniała z ciemniejszego na jaśniejszy. Można wręcz powiedzieć, że jej znakiem rozpoznawczym były piękne, gęste, długie pukle. Tym razem jednak Jennifer Lopez zapragnęła zmiany. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie mogli wyjść z zachwytów. 

Zobacz też: kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Jennifer Lopez i jej nowa, modna fryzura collarbone bob

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w studiu.

Z powrotem w studiu, pracuję nad swoimi umiejętnościami

- napisała na Instagramie Jennifer Lopez.

Jednak uwagę wszystkich zwróciła nowa fryzura Jennifer Lopez. Gwiazda dość mocno skróciła swoje włosy, które obecnie sięgają jej mniej więcej do ramion. Tym samym JLo postawiła na modną fryzurę na 2020 rok, czyli na collarbone bob.

 

Jennifer Lopez obcięła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Jennifer Lopez. Od razu zauważyli nową, modną fryzurę gwiazdy. Internauci nie szczędzili komplementów piosenkarce. Wprost rozpływali się nad nową fryzurą Jennifer Lopez.

Wyglądasz wspaniale
Zjawiskowa!
Jesteś jeszcze piękniejsza

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Collarbone bob - modna fryzura na 2020 rok 

Collarbone bob to, jak sama nazwa wskazuje, odmiana ponadczasowej i klasycznej fryzury bob, tylko w nieco przedłużonej wersji. W takiej stylizacji włosów sięgają one obojczyków. Stąd właśnie nazwa collarbone bob (collarbone oznacza w języku angielskim obojczyk).

Collarbone bob może być ułożony na kilka różnych wariantów. Może to być prosty przedziałek i włosy zaczesane na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach. Przy takim cięciu ważne jest jednak, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Więcej o: