Modne fryzury 2020 damskie średnie - którą wybrać?

Modne fryzury damskie średniej długości to głównie fale i loki. Które cięcie będzie najbardziej pasowało do twojego stylu i typu urody? Poznaj najciekawsze propozycje modnych fryzur damskich.

Modne fryzury damskie średnie na 2020 rok to przede wszystkim romantyczne loki i fale. Jednak to nie koniec listy trendów. Jesteś ciekawa, które cięcia są obecnie najpopularniejsze? Oto krótkie zestawienie z najciekawszymi propozycjami. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Modne fryzury 2020 damskie średnie - fale i loki

Obecnie jednym z najwyrazistszych trendów są fale i loki. Co istotne, nie ma znaczenia ich struktura oraz wielkość. Panie kochają tego typu fryzury, gdyż dzięki nim włosy są lekko uniesione u nasady. 

Jednym z najciekawszych połączeń jest cięcie typu collarbone bob z falami. Taki trend lansowała niedawno modelka i prezenterka Paulina Krupińska. Fryzura jest bardzo dziewczęca, a jednocześnie elegancka i stylowa. Co więcej, pasuje do różnych typów urody i kształtów twarzy.

Zobacz kosmetyki do kręconych włosów!

Modne fryzury 2020 damskie średnie - long bob

Long bob to propozycja, która od kilku sezonów cieszy się ogromną popularnością. I nic nie wskazuje na to, by w nadchodzącym czasie miało się to zmienić.

Long bob będzie świetnym rozwiązaniem dla pań, które pragną zmian i odświeżenia, a jednocześnie obawiają się zbyt krótkich cięć. Na takie rozwiązanie mogą zdecydować się posiadaczki różnych typów urody i kształtów twarzy. W tym przypadku twoje włosy będą sięgały maksymalnie do łopatek. 

Modne fryzury 2020 damskie średnie - włosy zaczesane do tyłu

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są włosy zaczesane do tyłu. To łatwa fryzura, która zazwyczaj zapewnia spektakularny efekt. Doda twoim włosom objętości, a ty będziesz wyglądała wyraziście i stylowo. Sprawdzi się na większe wyjścia i imprezy. 

Jak ją wykonać? Natapiruj włosy u nasady, a następnie zaczesz je do tyłu. Następnie opuść głowę w dół i zaczesz włosy do dołu. 

Sprawdź też świetne odżywki do włosów!

Więcej o: