Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym kolorem włosów. Kasia Zielińska: "Ładny bardzo"

Barbara Kurdej-Szatan odwiedziła ostatnio fryzjera, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Nowa fryzura gwiazdy przypadła do gustu nie tylko fanom, lecz także koleżankom po fachu. - Ładny bardzo. Tęsknię do mojego blondu - napisała Kasia Zielińska.

Wiosna to czas zmian. Nic dziwnego, ze coraz więcej gwiazd, zarówno z polskiego, jak i światowego show-biznesu, decyduje się na wizerunkowe metamorfozy. Jedną z takich osób jest Barbara Kurdej-Szatan, która swoim nowym odcieniem włosów pochwaliła się w social mediach.

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym kolorem włosów

Barbara Kurdej-Szatan od zawsze jest blondynką, doskonale się w nim czuje i świetnie wygląda. Nie ma więc mowy, ani potrzeby, by zdecydowała się na jakąś drastyczną zmianę koloru włosów. Poza tym, odcieni blondu jest tak wiele, że szybko nie można się nim znudzić. Jednocześnie, blond jest dość wymagającym kolorem i trzeba regularnie odświeżać go pod okiem fryzjera. Aktorka zawsze dba o swój wizerunek, dlatego ostatnio wybrała się na wizytę u fryzjera, który ponownie wyczarował na jej włosach perfekcyjny odcień blondu. Efektami pracy artysty, Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na portalu społecznościowym. - I znów mam piękny zadbany blondzik - napisała na swoim Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów. Zdjęcie skomentowała również Katarzyna Zielińska. - Ładny bardzo. Tęsknię do mojego blondu - napisała Kasia. - W rudym Ci pięknie - odpowiedziała jej Basia.

 
Więcej o: