Zofia Zborowska obcięła włosy. Fani pod wrażeniem. Porównują ją do Marilyn Monroe

Zofia Zborowska, której znakiem rozpoznawczym były długie, gęste, kręcone włosy blond, postanowiła je skrócić. Teraz sięgają jej do ramion. Fani zaś rozpływają się w zachwytach nad nową fryzurą aktorki.

Zofia Zborowska to 32-letnia polska aktorka, córka również aktorów: Wiktora Zborowskiego oraz Marii Winiarskiej. W sierpniu 2019 roku wzięła ślub ze znanym polskim siatkarzem, Andrzejem Wroną. Zofia Zborowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Aktorka od wielu lat wierna jest długim, kręconym włosom koloru blond. Tym razem jednak zapragnęła zmiany, czym pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Część internautów porównało ją nawet do Marilyn Monroe.

Zobacz wideo Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali, jak bawili się na panieńskim i kawalerskim

Zofia Zborowska i jej nowa fryzura 

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które od razu zdobyło ogromną liczbę lajków oraz komentarzy. Fani nie mogli wyjść z zachwytów. Dlaczego? Dlatego, że aktorka postanowiła skrócić swoje włosy. Warto wiedzieć, że właśnie długie, gęste, kręcone blond pukle były wręcz jej znakiem rozpoznawczym. 

Zofia Zborowska skróciła swoje włosy, które obecnie sięgają jej mniej więcej do ramion. Kolor pozostał ten sam. Jak wam się podoba aktorka w takim nieco odmienionym wydaniu?

Zofia ZborowskaZofia Zborowska fot. screen: Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska obcięła włosy. Fani zachwyceni

Pod zdjęciem Zofii Zborowskiej, na którym aktorka zaprezentowała swoją nową fryzurę - krótsze włosy do ramion, od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych fanów. 

Ale ładnie
Ale w tej fryzurze podobna do mamy
Marilyn Monroe
Jak aniołek. W tej fryzurze to jak Marilyn Monroe
Bosko. Co za burza loków
Wyglądasz fantastycznie i tak kobieco

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Zofii Zborowskiej.

Więcej o: