Agnieszka Grochowska w krótkich, blond włosach i z grzywką. Jest kompletnie nie do poznania. "Petarda"

Agnieszka Grochowska przyzwyczaiła już nas do swoich długich, ciemnych włosów. Dlatego dużym zaskoczeniem jest jej nowa fryzura na okładce magazynu "Elle". Aktorka ma krótkie, blond włosy oraz grzywkę.

Agnieszka Grochowska to znana polska aktorka teatralna i filmowa. Gwiazda od wielu lat wierna jest swoim długim, ciemnym włosom. Zdecydowanie nie należy do tych osób, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Dlatego zaskoczyła ostatnio wszystkich, pokazując się w krótkich blond włosach na okładce najnowszego wydania magazynu "Elle". Jest kompletnie nie do poznania.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan obcięła włosy. Postawiła na modną fryzurę bob

Agnieszka Grochowska i krótkie blond włosy

Agnieszka Grochowska opublikowała na Instagramie zdjęcie okładki najnowszego wydania magazynu "Elle". Aktorkę bardzo trudno rozpoznać. Ma kompletnie odmienioną fryzurę, co sprawia, że wygląda jak zupełnie inna osoba. 

Agnieszka Grochowska na okładce magazynu "Elle" ma krótkie, blond włosy i grzywkę, która zasłania jej całe czoło. Pukle aktorki są delikatnie pofalowane i mają efekt wet look. Jak wam się podoba Agnieszka Grochowska w takim mocno odmienionym wydaniu? Naszym zdaniem wyglądała obłędnie. Do tego młodziej, bardzo stylowo i zmysłowo.

 

Agnieszka Grochowska nie napisała tego wprost, ale domyślamy się, że krótkie, blond włosy to tylko chwilowa zmiana - peruka na potrzeby sesji zdjęciowej do magazynu "Elle".

Agnieszka Grochowska w blond włosach. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów aktorki nie trzeba było długo czekać. Zdjęcie okładki magazynu "Elle", na którym możemy podziwiać Agnieszkę Grochowską w blond włosach, zdobyło ogromną liczbę lajków i komentarzy. Z wpisów internautów wynika, że aktorka w takim nowym wydaniu bardzo przypadła im do gustu.

Cudnie
Nie poznałam cię w tym blondzie
Mega
Ojojoj, co za cudowny kamuflaż. Bardzo super
Boskie te włosy
Petarda

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów Agnieszki Grochowskiej.

Więcej o: