Barbara Kurdej-Szatan w krótkich i ciemnych włosach. Fani skrytykowali ją. "Masakra"

Barbara Kurdej-Szatan, której znakiem rozpoznawczym są długie, blond włosy, zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Aktorka zaprezentowała się im w krótkich, ciemnych włosach. W takim wydaniu jednak gwiazda nie przypadła im do gustu.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Gwiazda od lat wierna jest swoim długim, blond włosom. Można by wręcz rzec, że takie pukle są jej znakiem rozpoznawczym. 

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła właśnie swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda w ciemnych włosach. Jak się prezentuje w takim odmienionym wydaniu? Zobaczcie dalej.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o tym, jakie ma relacje ze swoimi byłymi partnerami

Barbara Kurdej-Szatan w krótkich, ciemnych włosach

Barbara Kurdej-Szatan przyzwyczaiła już nas do swoich długich, blond włosów. Tym bardziej zaskoczeniem było jej ostatnie zdjęcie. Gwiazda opublikowała na Instagramie fotografię, na której zaprezentowała się w kompletnie nowym wydaniu. Barbara Kurdej-Szatan ma krótkie, ciemne włosy z przedziałkiem po środku. Jak wam się podoba w takim zaskakującym wydaniu?

Czarnulką być

- podpisała zdjęcie Barbara Kurdej-Szatan.

 

Barbara Kurdej-Szatan i jej nowa fryzura. Fani skrytykowali aktorkę

Barbara Kurdej-Szatan nie napisała tego wprost, ale przypuszczamy, że krótkie, ciemne włosy to tylko chwilowa zmiana - peruka na potrzeby stylizacji do kolejnego projektu, w którym gwiazda bierze udział. Nowy film? Nowa sesja zdjęciowa? Nowy spektakl? Zapewne dowiemy się już niedługo.

Jaka była reakcja fanów na krótkie, ciemne włosy Barbary Kurdej-Szatan? No cóż, zdecydowanej większości osób nowa fryzura aktorki nie przypadła do gustu. Z ich komentarzy ewidentnie wynika, że wolą gwiazdę w blond włosach.

Wolę blond
Blond zdecydowanie
W blond najlepiej wyglądasz
O nie
Masakra

- czytamy w komentarzach fanów.

Więcej o: