Fryzury z przedziałkiem na bok. Takie odmładzające uczesanie to hit nadchodzącego sezonu

Fryzury z przedziałkiem na bok to jeden z największych trendów przyszłej wiosny. Zobacz, jak będziemy je nosić i komu najbardziej pasuje takie uczesanie.

W ostatnim czasie liczne gwiazdy lansowały fryzury z przedziałkiem na środku głowy. Takie uczesanie doskonale komponowało się zarówno z długimi włosami, jak i modnymi bobami. Okazuje się jednak, że już niedługo moda ulegnie zmianie. 

Zobacz wideo Najprostszy kok świata. Zobacz, jak go zrobić:

Fryzury na bok - wiosna 2020

Wiosną najmodniejszym zaczesaniem będzie przedziałek na bok. To bardzo uniwersalny trend, który będzie pasował zarówno posiadaczkom włosów długich, jak i tych krótszych. Co więcej, uzyskanie takiego efektu będzie bardzo proste - nie musisz iść do fryzjera ani kupować nowych przyborów czy kosmetyków. Wystarczy zwykły grzebień. 

Krótkie fryzury damskie. Które cięcia są teraz modne? Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Hollywoodzka inspiracja

Przedziałek na bok, który będzie modny wiosną tego roku, nasuwa skojarzenia ze złotą erą Hollywood. Jedną z prekursorek tego trendu w latach 40. ubiegłego wieku była aktorka Veronica Lake, która nosiła uczesanie peek-a-boo. Jej włosy zasłaniały jedną część twarzy i układały się w delikatne fale. 

Jednak przedziałek na bok będzie pasował także do bardziej współczesnych cięć. Świetnie sprawdzi się między innymi z fryzurą pixie cut. 

 

Fryzury na bok - komu pasują?

Fryzury na bok będą pasowały do różnych typów urody i kształtów twarzy. Dobrze prezentują się zarówno w wersji z włosami rozpuszczanymi, jak i związanymi. 

Co daje takie uczesanie? Jest przede wszystkim bardzo eleganckie i stylowe. Poza tym w wielu przypadkach działa odmładzająco i dodaje naszej twarzy wyrazistości. 

Więcej o: