Blanka Lipińska zaskoczyła wszystkich nową, modną fryzurą. Jej stylizacja włosów to hit na sezon wiosna 2020

Blanka Lipińska zaskoczyła wszystkich na ramówce Polsatu. Gwiazda zaprezentowała się bowiem w nowej fryzurze. Postawiła na modną grzywkę i to był strzał w 10! Nowa fryzura nadała jej wyrazistości i charakteru.

Blanka Lipińska była jedną z tych gwiazd, które pojawiły się na środowej ramówce Polsatu. Autorka bestsellerowej powieści "365 dni" została bowiem gospodynią nowego reality show Telewizji Polsat pt. "Tylko Jeden”. Pierwszy odcinek show już 6 marca. Największą uwagę zwróciła nie stylizacja Blanki Lipińskiej, lecz jej nowa fryzura. Gwiazda postawiła na prostą grzywkę, która zasłaniania jej całe czoło. I to był strzał w 10! Wyglądała bardzo stylowo. Widać, że Blanka Lipińska doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach. Grzywka jest bowiem bardzo modna w tym sezonie. 

Zobacz wideo Plotkuje się, że Blanka Lipińska ma romans z Baronem. Sama główna zainteresowana skomentowała to

Blanka Lipińska na ramówce Polsatu. Pokazała się w modnej grzywce

Blanka Lipińska zaskoczyła wszystkich podczas środowej ramówki Polsatu. Gwiazda pojawiła się bowiem w nowej fryzurze. Miała prostą grzywkę, która zasłaniała jej całe czoło. Resztę włosów spięła wysoko w koczek. Jak wam się podoba Blanka Lipińska w nowej fryzurze z modną grzywką?

Więcej zdjęć Blanki Lipińskiej z nową fryzurą i modną grzywką możecie zobaczyć TUTAJ.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska fot. screen: Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska i jej odważna stylizacja na ramówce Polsatu

Na ramówce Polsatu uwagę zwróciła nie tylko nowa fryzura i grzywka Blanki Lipińskiej, lecz także jej odważna stylizacja. Gwiazda postawiła na czarną, skórzaną  i krótką sukienkę, która idealnie podkreśliła zgrabne nogi Blanki Lipińskiej. Całość stylizacji uzupełniła botkami w tym samym kolorze i ze srebrnymi noskami. Dodatkami do kreacji była biżuteria: długie kolczyki oraz naszyjniki. W makijażu zaś pierwsze skrzypce grały mocno podkreślone oczy, usta zaś miały naturalny kolor nude. Blanka Lipińska na ramówce Polsatu wyglądała rockowo i stylowo. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: