Księżna Kate delikatnie zmieniła fryzurę. Jej nowa stylizacja włosów to hit na sezon wiosna 2020!

Księżna Kate postawiła na delikatne odświeżenie swojej fryzury. Teraz ma długą grzywkę na bok. Nowa fryzura dodała jej szyku i klasy.

Księżna Kate stanowi dla wielu kobiet inspirację nie tylko jeśli chodzi o stylizacje, ale również ze względu na swoje fryzury czy makijaż. Kobieta już nieraz udowodniła, że nie ma problemu z tym, aby nosić ubrania z popularnych sieciówek.

Księżna Kate zdecydowanie nie należy do osób, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Kobieta od lat wierna jest długim, brązowym włosom, których długość jedynie delikatnie modyfikuje. Tym razem jednak księżna Kate zapragnęła delikatnej zmiany. Postawiła na długą grzywkę zaczesaną na boki i fryzurę z prosty przedziałkiem po środku. Delikatna zmiana, ale za to jaki efekt! Tym samym księżna Kate postawiła na bardzo modną fryzurę z grzywką. I to był strzał w 10! Księżna Kate wygląda bardzo stylowo i z klasą w tej lekko odświeżonej fryzurze.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William pokazali, jak spędzają czas z dziećmi w ogrodzie

Księżna Kate i jej modna fryzura z grzywką

Tym razem księżna Kate zachwyciła nie swoją stylizacją, ale nową, delikatnie odmienioną fryzurą. Taka stylizacja włosów to hit na zbliżający się sezon wiosna 2020. Księżna Kate postawiła na fryzurę z prostym przedziałkiem po środku i długą grzywką na boki. To dość delikatna zmiana, ale dodała szyku i klasy kobiecie. Sami zobaczcie:

 

Modne fryzury z przedziałkiem na środku

Fryzury z przedziałkiem na środku są modne, jednak warto pamiętać, że nie są uniwersalnym uczesaniem i nie pasują wszystkim. Najlepiej prezentują się przy owalnych twarzach o regularnych kształtach. Taka fryzura z przedziałkiem na środku podkreśla bowiem wszelkie niedoskonałości i mankamenty typu niezgrabny nos, wysokie czy zbyt niskie czoło, szeroko bądź też blisko rozstawione oczy oraz nierówne brwi.

Przedziałek na środku najbardziej pasuje do włosów półdługich (do ramion) oraz długich. Do tego najlepiej, żeby były one gęste i puszyste. Jeśli masz cienkie i delikatne kosmyki, zrezygnuj z przedziałka na środku.

Więcej o: