Księżna Kate w modnej opasce do włosów. Podobne kupicie w popularnych sieciówkach

Księżna Kate pokazała, że doskonale orientuje się w najnoszywch trendach modowych. Kobieta postawiła na grubą opaskę do włosów i do był strzał w 10! Dodatek dodał jej szyku i klasy.

Księżna Kate stanowi dla wielu kobiet inspirację. Nie tylko jeśli chodzi o stylizacje czy dodatki typu torebki oraz buty, ale również ze względu na swoje fryzury czy makijaż. Kobieta już nieraz udowodniła, że nie ma problemu z tym, aby nosić ubrania z popularnych sieciówek. Z powodzeniem łączy je z dużo droższymi rzeczami od światowych projektantów. 

Ostatnio księżna Kate zapragnęła delikatnej zmiany w wyglądzie. Postawiła na długą grzywkę zaczesaną na boki i fryzurę z prostym przedziałkiem po środku. Delikatna zmiana, ale za to jaki efekt! Tym samym księżna Kate postawiła na bardzo modną fryzurę z grzywką. I to był strzał w 10! Księżna Kate wygląda bardzo stylowo i z klasą w tej lekko odświeżonej fryzurze. Więcej na ten temat przeczytacie:

Księżna Kate w modnej opasce do włosów

Księżna Kate razem ze swoim mężem, księciem Williamem odwiedziła niedawno Irlandię. Kobieta, jak zawsze zachwyciła swoją elegancką i klasyczną stylizacją. Tego dnia księżna Kate postawiła na zieleń w wersji total look. Miała na sobie długą, zieloną sukienkę, do tego piękny płaszcz w kolorze butelkowej zieleni, kopertówkę w tym samym odcieniu oraz czarne szpilki. Wyglądała bardzo szykownie i z klasą. Charakteru całej stylizacji dodawał niewielki dodatek, jakim jest modna, czarna, gruba opaska do włosów. 

 

Jak widać, księżna Kate bardzo dobrze orientuje się w trendach modowych. Opaski do włosów są bowiem niekwestionowanym hitem już od kilku sezonów. I jak na razie, nie zapowiada się, żebyśmy mieli o nich zapomnieć. Potrafią zupełnie odmienić fryzurę i są świetnym dopełnieniem stylizacji. Co ciekawe modne opaski do włosów bez problemu kupicie w popularnych sieciówkach typu: Zara, H&M, Stradivarius, Reserved itp. I nie wydacie na nie fortuny.

Opaski do włosów - które są modne?

Które opaski do włosów są najbardziej modne? Dwa rodzaje. Po pierwsze, te grube, które dość mocno rzucają się w oczy. Mogą być kolorowe, bądź też czarne, imitujące skórę. Podobną miała właśnie księżna Kate. Drugim rodzajem modnych opasek do włosów, są te cienkie, które wyglądem przypominają bardziej biżuterię. Są np. z robione z drobnych perełek, bądź też z błyszczących elementów.

Modne opaski do włosów - jak je nosić?

Posiadaczki długich włosów mogą postawić na delikatne i naturalne fale, a swoją fryzurę uzupełnić dość cienką, biżuteryjną opaską. Innym rozwiązaniem jest spięciem pukli w koczek bądź też w warkocz i założenie do tego grubej opaski.

Więcej o: