Pszeniczny blond to hit wśród trendów na sezony wiosna i lato 2020. Jak wygląda ten modny kolor włosów i komu pasuje?

Pszeniczny blond to jeden z największych hitów wśród modnych kolorów na sezon wiosna i lato 2020. Taki odcień jest kobiecy, stylowy, naturalny i co więcej, łatwy w utrzymaniu. Jak wygląda? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Pszeniczny blond to jeden z najczęściej wyszukiwanych w sieci kolorów włosów. Nic dziwnego! Taki odcień włosów to hit na nadchodzące sezony wiosna i lato 2020. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które lubią naturalne kolory włosów. Co więcej idealnie nadaje się również dla tych pań, które mają ciemne pukle i chciałyby je rozjaśnić, ale boją się radykalnych zmian. Jak wygląda taki modny kolor włosów - pszeniczny blond? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Modna, szybka i prosta do zrobienia fryzura do pracy? Warkocz! Dowiedz się, jak go zrobić

Pszeniczny blond - modny kolor włosów na sezony wiosna i lato 2020 [trendy]

Pszeniczny blond, inaczej zwany wheat blond, to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej modnych kolorów włosów. Nic dziwnego! Jest bardzo kobiecy, stylowy, a w dodatku wygląda naturalnie i nie jest trudny w utrzymaniu. W przeciwieństwie na przykład do platynowego blondu. Co więcej, taki modny pszeniczny blond jest również bardzo twarzowy i pasuje większości kobietom, bez względu na wiek, długość włosów, czy kształt twarzy.

Pszeniczny blond - jak wygląda ten modny kolor włosów?

Pszeniczny blond (wheat blond) to mieszanka maślanych pasemek z dodatkiem złotych refleksów. Jest to ciepły odcień włosów i pasuje do wielu typów urody. Jasne włosy charakteryzują się tym, że odmładzają i sprawiają, że twarz ma zdrowszy koloryt i wygląda na bardziej promienną. Taki pszeniczny kolor włosów jest nie jest też trudny w utrzymaniu.

 

Pszeniczny blond - komu pasuje?

Pszeniczny blond ma ten duży atut, że jest to dość uniwersalny kolorów włosów, dzięki czemu pasuje większości kobietom. Dobrze komponuje się z różnymi odcieniami cery i typami urody. Pszeniczny blond (wheat blond) doskonale prezentuje się zarówno na długich, jak również na krótkich włosach, na prostych oraz na kręconych. Jest propozycją idealną dla tych kobiet, które cenią prostotę, minimalizm oraz naturalne odcienie.

Więcej o: